Diş Estetiği

Ana Sayfa

Diş Beyazlatma

Dişi daha beyaz görünmesini sağlamak için yapılan işlem, Diş Beyazlatmadır. Dişlerin beyazlamasını ve renk değişimlerinin görüntü bozukluğu oluşturmaması için, diş hekimlerinin çok uygulama yaptığı bir işlemdir.
Diş Beyazlatma.

Diş Beyazlatma Ofis Tipi Beyazlatma ve Ev Tipi Beyazlatma olmak üzere iki yöntem kullanılır. Ofis tipi beyazlatma,1 veya 2 seans olmak üzere,  diş hekimi gözetimi altında olmaktadır.  Bir saatlik bir uygulamadır. Dişlerin üzerine beyazlatma işlemi için malzeme sürülür. Işık kaynağı altında uygulama gerçekleştirilir. Bu uygulama sonrasında, kişiler beyaz diş görüntüsünü korumak için nelere dikkat edeceği, diş hekimi tarafından belirtilecektir. Ev Tipi Beyazlatma için  diş hekimi, beyazlatma için hazırladığı malzemeyi, kendisine başvuran hastaya teslim eder. Kişiler evde 4 ya da 5 gün sonunda istediği beyaz görüntüye kavuşur. Diş hekimi, kişiye göre iki tipi kombine ettirebilir. Ofis Tipi de olsa, Ev Tipi de olsa, beyazlama oranında farklılık yoktur.

Fotoğraf: Piazza Venezia Meydanı, Roma, İtalya

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2018 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.