Diş Estetiği

Ana Sayfa

Diş Estetiği

Laminate Porselen Uygulamaları
Laminate Porselen Uygulamaları
Laminate Porselen Uygulamaları, Bağdat Caddesi'nde Diş Hekimleri tarafından uygulanmaktadır. Kişilerin diş problemlerine göre, görüntü sorunlarına göre, porselen lamine diş uygulamaları uzun yıllardır gerçekleştirilmektedir.
Porselen Lamina Nedir
Porselen Lamina Nedir
Porselen Lamina Diş ile dişler kesilmeden, kişiye özgü gülüş tasarımıdır. Laminate Veneer uygulaması ile dişlerin kesilmesi artık son... Hem dişleriniz beyazlasın hem de güzel gülüşlere sahip olun...Bağdat Caddesi'nde Hizmetlerimizden Faydalanın...
Pembe Estetik -Diş Eti ve Gülümseme Estetiği
Pembe Estetik -Diş Eti ve Gülümseme Estetiği
Gülümseme Estetiği, ağız bölgesi bir bütün olarak değerlendirilerek yapılan bir planlama da mümkün olur. Biri gülümsediğinde, diş rengi önemlidir. Diş rengi güzel olur, birbiri ile uyumsuz dişleri olduğunda, görüntüde estetiklik olmayabilir.
Diş Beyazlatma
Diş Beyazlatma
Dişlerin daha beyaz görünmesini sağlamak için diş hekimleri tarafından yapılan diş tedavisi, diş beyazlatma uygulamasıdır. Sosyal yaşantısında özgüvenli bir şekilde iletişim sağlamak için herkes beyaz dişlere sahip olmak ister.
İmplant
İmplant
İmplant, doğal dişlere en yakın alternatif tedavi olarak diş hekimleri tarafından uygulanır. İmplant tedavisi ile yapılan dişler, doğal dişler gibi güçlü, kullanışlıdır.
Koruyucu Diş Hekimliği Uygulamaları ve Pedodonti
Koruyucu Diş Hekimliği Uygulamaları ve Pedodonti
Pedodonti - Çocuk Diş Hekimliği, çocuklarda, süt ve diğer dişlerin sağlıklı olmasını sağlamak, korunmasını sağlamak, çeşitli etkenlerin dişlerde oluşturduğu sorunları gidermek için, diş hekimliğinde bir anabilim dalıdır.
Konservatif Diş Tedavisi ve Endodonti
Konservatif Diş Tedavisi ve Endodonti
Dişler arasındaki boşlukların doldurulması, diş dolgusu ve diş çürüklerinin temizlenmesi, Konservatif ve Endodontik Tedavi olarak tanımlanmaktadır. Kanal Tedavisi, kişiler arasındaki en çok bilinen ismidir.
Oral Diagnoz ve Radyoloji RVG Görüntüleme
Oral Diagnoz ve Radyoloji RVG Görüntüleme
Diş Hekimleri, ağız içi rahatsızlıkların teşhisi ve hastalığın tanısı için görüntüleme sistemlerinden yararlanılarak tedavi programı belirler.
Ortodonti
Ortodonti
Ortodonti, Ağız-Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi ile ilgilenen bilim dalıdır.
Periodontoloji
Periodontoloji
Periodontoloji, Diş etrafındaki dokuları klinik ve mikroskobik inceleyen, bu dokuları etkileyen hastalıkları teşhisini belirleyip, tedavisini yapan ve sonrasında sağlıklı devam etmesini sağlayan daldır.
Kuron Köprü Protezleri, Total-Parsiyel Protezler
Kuron Köprü Protezleri, Total-Parsiyel Protezler
Kuron Köprü Protezleri, Metal Destekli Protezler ve Tam Seramik Metal Desteksiz Protezler olarak iki çeşit uygulamadan oluşmaktadır.
Bonding Uygulaması
Bonding Uygulaması
Bonding, kompozit materyaller kullanılarak, dişin görünümünde değişikliklerin yapıldığı, estetik diş hekimlerinin uyguladığı bir tekniktir. İstanbul Bağdat Caddesi'nde bilgi almaya geldiğinizde, karar verdiğinizde, aynı gün uygulama yapılabilir.
Ağız ve Diş Çene Hastalıkları Cerrahisi
Ağız ve Diş Çene Hastalıkları Cerrahisi
Diş hekimleri tarafından, çene cerrahisi olarak, İmplant, Gömülü Diş Cerrahisi, İmplantoloji, Ortognatik Cerrahi, Endodontik Cerrahisi ve Gömülü Dişlerin Çekim Endikasyonları Cerrahisi gerçekleştirilmektedir.

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2021 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.