Diş Estetiği Blog

Bağdat Caddesi Lamina Yaprak Porselen, Diş Kaplama

Estetik görünüm ve sağlıklı bir yaşam sürebilme açısından hem güzel görünümlü hem de sağlıklı dişlere sahip olmak gerekiyor. Estetik diş uygulamaları ya da genel adıyla diş estetiği, teknolojinin gelişmesiyle beraber oldukça önemli bir atılım gerçekleştirdi. Bu makalemizde sizler lamina porselen hakkında bilgi veriyor olacağız.
Bağdat Caddesi Lamina Yaprak Porselen, Diş Kaplama.

Porselen diş, herkesin bildiği ve çoğu insanın belirli yaşlardan sonra gerçekleştirdiği bir uygulama. Genelde olmayan dişlerin yerine ya da kırılmış, kesilmiş dişlerin üzerine gerçekleştirilen bu uygulamanın, var olan dişlerin kesilmesine gerek kalmadan yapılanına lamina porselen adı verilmekte. Lamina porselen kaplama birçok açıdan avantajlıdır.

Lamina Porselen Kaplama İşleminin Avantajları

Yaprak porselen olarak da bilinen lamine porselen, estetik görünüm kaygısını tamamen ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca yalnızca dişlerin ön yüzeyine yapıştırılması da, hem uygulama esnasında hem de kullanım bakımından oldukça rahattır. Sağlam diş dokusunun en az kaybedildiği yöntem olması, yaprak porselen işleminin ne denli faydalı olduğunu gösterebilmek açısından yeter de artar bile.

Yaprak porselen fiyatları elbette ki diş hekimi ya da diş hastanesine göre değişebilmektedir. Burada en önemli unsur fiyattan ziyade elbette diş hekimi tecrübesi ve uygulama kalitesi olmaktadır. Çünkü sağlık söz konusu olduğunda yapılabilecek küçük hatalar, oldukça büyük zahmetlere girilmesine neden olabilmektedir.

Lamine Porselen Kaplama Hangi Durumlarda Gerçekleştirilebilir?

Estetik diş uygulamaları arasından en çok tercih edilenler arasında yer alan yaprak porselen, aşağıdaki durumlarda uygulanabilir.

·       Kırık dişlerin onarımı,

·       Dişler arasındaki boşlukların kapatılması,

·       Dişlerin uzunluklarını yükseltme,

·       Şekli kötü olan dişlerin düzeltilmesi,

·       Eğri dişlerin düzeltilmesi,

·       Renk bozukluğu olan dişlerde.

Diş estetiği, kişiye özel tasarımla mükemmel bir uygulama imkânı sunabilmektedir.

Renkleri ilerleyen süreçte değişmeyen yaprak porselen, gülüş tasarımı ile mükemmel bir görünüm sağlar. Ayrıca temizliği de oldukça basittir. Porselen lamina diş fiyatları için öncelikle diş doktoru ile görüşmeniz ve bir yol haritası çizmeniz gerekmektedir.

Dişler kesilmeden ve aşındırılmadan, güzel bir gülüşe sahip olmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Kendinize uygun nasıl bir gülüş estetiği uygun, bilgi alabilirsiniz. 

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2018 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.