Diş Estetiği

Ana Sayfa

İmplant

İmplant, doğal dişlere en yakın alternatif tedavi olarak diş hekimleri tarafından uygulanır. İmplant tedavisi ile yapılan dişler, doğal dişler gibi güçlü, kullanışlıdır.
İmplant.

İmplant, estetiğini ve fonksiyonlarını kaybeden eksik dişlerin tedavi yöntemidir. Dental İmplantların yerleştirildiği bölüm çene kemiğidir. Bunun sebebi, çene kemiğindeki erimenin durdurulması için yerleştirilmesi en iyi bölgedir. Özel üretilmiş malzemeden yapılan yapay diş köküdür. Günümüzün diş hekimleri tarafından kabul edilmiş en etkili tedavidir. Çene kemiğine yerleştirilme sebebi, Tedavi sonunda, dental implantları kullanmaya başladığınızda, doğal ağız hareketlerinizdeki konfor sağlanmış olur. Tıpta yapılan araştırmalar sayesinde üretilen teknolojik materyaller sayesinde, hızlı, süratli, kolay, ağrısız ve pratik bir uygulamadır.

Bakımı için, günlük diş fırçalama ve ipleri kullanımı yeterlidir.

Fotoğraf: Eiffel Tower, Eyfel Kulesi, Paris, Fransa

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2022 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.