Diş Estetiği

Ana Sayfa

Laminate Porselen Uygulamaları

Laminate Porselen Uygulamaları, Bağdat Caddesi'nde Diş Hekimleri tarafından uygulanmaktadır. Kişilerin diş problemlerine göre, görüntü sorunlarına göre, porselen lamine diş uygulamaları uzun yıllardır gerçekleştirilmektedir.
Laminate Porselen Uygulamaları.

Porselen Laminate Diş Uygulamaların, dişlere cerrahi bir uygulama yapılmadan, dişlerinizi kesmeden, diş problemlerinizin çözümlenmesidir. Bu uygulama sayesinde, kapsamlı uzun bir diş tedavisine gerek kalmadan, renk problemleriniz, dişlerinizdeki eşitsizlikler, görüntü bozuklukları, estetik görünümdeki eksiklikler giderilir. Sizin ağız ve çene yapınıza uygun, dudak kalınlığınıza uygun, dişlerinizdeki görsel problemlere göre bir gülüş tasarımı planlanır. Uygulama sonrasında doğal gözükür. Diş Hekimleri tarafından uygulanan bu estetik yöntem hakkında ayrıntılı bilgi için "Porselen Lamina Nedir?" bölümümüzden merak edilen diğer sorularınızı öğrenebilirsiniz.

Porselen Lamina Nedir?, Porselen Laminaların kullanım süresi ne kadardır?, Porselen Lamine Diş Uygulaması Dayanıklı mıdır?, Lamine Diş uygulamasının avantajları nelerdir?

Yüzün estetik görünümünde etkili olan ağız ve dişler için uygulamadan önce, size özel gülüş tasarımı planlanmaktadır.

Fotoğraf: Palazzo Vecchio, Vecchio Sarayı, Firenze, İtalya

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2021 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.