Diş Estetiği

Ana Sayfa

Oral Diagnoz ve Radyoloji RVG Görüntüleme

Diş Hekimleri, ağız içi rahatsızlıkların teşhisi ve hastalığın tanısı için görüntüleme sistemlerinden yararlanılarak tedavi programı belirler.
Oral Diagnoz ve Radyoloji RVG Görüntüleme.

Oral Diagnoz ve Radyoloji, ağız içi muayenesi ve röntgenler desteği ile detaylı incelemeyi sağlar. Ağız içi hastalıkların teşhisinin konulması gerçekleştirilir.

Oral Diagnoz ve Radyoloji RVG Görüntüleme

Ağız İçi Kamerası

Panoromik Röntgen

Periapikal Röntgen

Dijital Röntgen

Bilgisayarlı Tomografi - BT

Oral Diagnoz ve Radyoloji ile diş tedavileri daha hızlı ve güvenli yapılabilmektedir. Tedavi alanını geniş bir şekilde gösterdikleri için diş tedavisinin başarısını artırır.

Fotoğraf: Palazzo Vecchio, Vecchio Sarayı, Firenze, Floransa, İtalya

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2021 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.