Diş Estetiği

Ana Sayfa

Memento Ortodonti

Ortodonti, Ağız-Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi ile ilgilenen bilim dalıdır.
Memento Ortodonti.

Dişlerin kontak noktalarında, birbirine temas etmemesi sonucunda diş hastalıkları oluşur. Bazı kişilerde, estetik görüntüyü etkileyecek,  kapanış bozuklukları ve çapraşıklıklar vardır. Ortodontik Tedavi, bu problemleri giderebilir.

Bazı kişilerde iskeletsel bozuklukları tedavi etmek için hem ortodonti hem de ortognatik cerrahi tedavisi gerekmektedir. (Ortognatik cerrahi hakkında bilgiyi Ağız ve Diş Çene Hastalıkları Cerrahisi bölümünden bilgi alabilirsiniz.)

Diş ve yüz bozukluklarını tedavi etmek ve önlemek için Ortodonti konusunda deneyimli diş hekimleri çözüm getirmektedir.

Aileler, çocuklarını,  çene gelişiminde Ortodonti Uzmanına muayene ettirilirlerse, çocuklarının çene gelişimine yardım ederek, dişlerin doğru pozisyonlarda olmalarına yardımcı olarak, ilerideki olabilecek diş ve yüz bozukluklarını önleyebilirler.

Kişilerin problemlerine göre tedavi planı yapılır. Planlama, Ortodonti Tedavi süresini belirler. Bu planlama aynı zamanda ortodonti tedavisinin ücretini de belirler. Ortodonti fiyatlarını, muayene olunan uzmanı, planlamasına göre belirler.

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2022 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.