Diş Estetiği

Ana Sayfa

Porselen Lamina Nedir

Porselen Lamina Diş ile dişler kesilmeden, kişiye özgü gülüş tasarımıdır. Laminate Veneer uygulaması ile dişlerin kesilmesi artık son... Hem dişleriniz beyazlasın hem de güzel gülüşlere sahip olun...Bağdat Caddesi'nde Hizmetlerimizden Faydalanın...
Porselen Lamina Nedir.

Gülüşlerinde, bembeyaz dişlere sahip olmak herkesin hayalidir. Gülerken, korkmadan gülebilmek, gülümseyebilmek, tıptaki gelişmelerle artık mümkün olmaktadır. Dişler çeşitli sebeplerden dolayı istenmeyen renkleşme gösterir. En hızlı, kolay sonuç, diş beyazlatmadır. Fakat bazı kişilerde sadece beyazlatma ile güzel gülüşler sağlanamayabiliyor. Aynaya gülümsediğinizde, dişleriniz arasında aralıklar fazla olabilir, boyları kısa görülebilir, aşınmış olabilir, doku deforme olmuş olabilir. Bu durumda sadece beyazlatma sizi memnun etmeyebilir. Gülüşlerinizi beğenmeyebilirsiniz. Güzel gülüşlere sahip olmak için, yeni tekniklerden biri, porselen lamina diş uygulamasıdır.

Dişler kesilmeden, dişlerin belli bir ölçüde inceltilerek, inceltilen dişin dış yüzeyine porselen lamina dişlerin yapıştırılma işlemine, porselen lamina diş denilir. Hiçbir kesim işlemi yapmadan, aşındırma işlemi yapmadan gerçekleştirilir. Dişleriniz kesilmeden, ön yüzlerinin 0.3-0.7 mm inceltilip, porselen diş laminaları yapıştırılır. Çok ince yaprakçıklar (laminate veneer) özel bir yapıştırıcı ile dişin, dış yüzeyine yapıştırılır.  Uygulama sonrasında aynada size özel yenilenen gülüşünüzü görebilirsiniz. Sağlıklı, dayanıklı beyaz ve güzel dişlere sahip olabiliyorsunuz. Yüzün estetik görünümünde etkili olan ağız ve dişler için uygulamadan önce, size özel gülüş tasarımı planlanmaktadır. Porselen Lamine Diş Uygumalaması ile ilgili en çok sorulan sorular, sitemizde merak ettikleriniz bölümündedir.

Fotoğraf: Pisa Katedrali, Duomo di Pisa, Pisa, İtalya

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2021 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.