Estetik Cerrahi

Ana Sayfa

Vücut Estetiği

Karın Germe ve Lazer Liposuction ameliyatları, vücudu şekillendirmek ve güzelleştirmek için yapılan vücut estetiği ameliyatlarıdır.
Vücut Estetiği.

Vücut Estetiği konusunda tüm merak ettiğiniz soruların yanıtlarını sitemizde bulabilirsiniz. Estetik yazılar bölümümüzde de güncel sıkça sorulan sorular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vücut Estetiği Ameliyatları ile ilgili hazırladığımız sayfalarımızı, kişilerin operasyon öncesi ve sonrası, en çok merak ettikleri soruları dikkate alarak hazırladık. Hastalarımızın ilk telefonla irtibat kurduklarında, muayene sırasında, ameliyat öncesi ve sonrasında en çok sordukları sorulara göre hazırladık. Hastalarımızla empati kurarak, beklentilerini ve sordukları soruları uzun uzun konuşuyoruz. Ameliyat öncesi ve sonrası bize en çok sorulan soruları, hastalarımız sormasa da bir eksik bilgi olmaması adına biz cevaplıyoruz.  

Ameliyat başarısı için, hastalarla iyi iletişim kurmak gerekmektedir. Ancak iyi bir iletişimle kişilerin beklentileri ve istekleri iyi anlaşılmaktadır. Plastik Cerrahi doktorunun, önerdiği ve anlattığı bilgileri doğru anlayıp anlamadığı çok önemlidir. Bu karşılıklı bir muayenede iyi bir iletişimle anlaşılabilmektedir. Muayeneniz sonunda, ameliyat, ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası süreçleri doğru ve iyi anlamanız bizim için önemlidir.

Vücut Estetiği Ameliyatları olarak; karın germe ameliyatları veya karın estetiği ameliyatları, yağ aldırma ameliyatları, liposuction, lazer liposuction ve lazer lipoliz ameliyatları yapılmaktadır. Bu ameliyatlar plastik cerrahlar tarafından yapılan estetik ameliyatlardır.  

Hem erkek hem de kadın estetik doktoru bulunmaktadır.

Dünya’da ve Türkiye’de son yıllarda vücudu şekillendirme ameliyatları en çok tercih edilen estetik  ameliyatları olmuştur.

Vücut estetiği ameliyatlarında, yağlar alınır, vücut şekillendirilir, orantısızlıklar giderilir. Kişiler ayna karşısında vücutları ile barışık olmaya başlarlar.

Karın bölgesinde şekil bozukluklarının estetik cerrahi operasyonlarla düzeltilmesine KARIN GERME AMELİYATI veya Karın Estetiği Ameliyatları denilir. Bazen de İngilizce isminin Türkçe okunuşu ile Abdominoplasti Ameliyatları da denilir. Karın Germe’de, deri fazlalıklarınız, çatlaklarınız ve deri altındaki yağ dokularınız için operasyon yapılmaktadır.   

Vücuttaki yağ depolanmalarından sizleri kurtarmak ve vücudu şekillendirmek, estetik bir görünüm kazandırmak için Liposuction yani yağ aldırma operasyonları yapılmaktadır. Deri Elastikiyeti ve Yağ Aldırma konusunda teorik ve pratik bilgisi iyi olan estetik doktorları tarafından yapılan liposuction operasyonlarında problem yaşanmamaktadır. Anestezi kontrollerinin iyi yapılması önemlidir. Sitemizde en çok liposuction hakkında sorulan soruları Lazer Liposuction bölümümüzde ayrıntılı olarak cevapladık.

Lazer Liposuction, liposuction operasyonun bir lazer yardımıyla gerçekleştirildiği estetik operasyonlardır. Son yıllarda çok tercih edilmektedir. Lazer liposuction ile lazer lipoliz arasındaki fark çok sorulan sorulardan biridir. Lazer Liposuction ile Liposuction arasındaki Farklarını, estetik yazılarımızda sizin için anlattı. Okumanızı tavsiye ederiz. 

Kendi özelliklerinizin değerlendirildiği bir muayene karşılıklı gerekmektedir. Derinin elastikiyeti, deri altı yağlanma mı, organ içi yağlanmamı önemlidir.  

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2021 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.