Estetik Cerrahi

Ana Sayfa

Yağ Aldırma Ameliyatı

Yağ Aldırma Ameliyatları, görünen bir ameliyat kesi izi olmadan, ameliyathane koşullarında gerçekleştirilir.
Yağ Aldırma Ameliyatı.

Günümüzde tıptaki gelişmeler sayesinde, yağ aldırma ameliyatları, teknolojik cihazlarla yapılmaktadır. Teknolojik imkanlar, yağı kolayca parçalayıp, sıvılaştırma imkanı sağlamaktadır. Aynı zamanda, bölgesel yağlanma olan bölgelerde, yağların alınmasından sonra sıkılaştırma da yapılmaktadır.

Teknolojik yağ aldırma ameliyatlarını araştırdıkça Lazer Lipoliz, Lazer Liposuction, Vaser Liposuction, Vaser Ultrasonik isimlerine rastlanılır. Bu isimler kullanılan teknolojinin çalışma mekanizmasına göre verilmektedir. Uygulama ismi cihazlarla yağ alımı'dır. Eğer lazer ışını ile katı yağlar, sıvılaştırılmışsa, Lazer Lipoliz ve Lazer Liposuction isimlerini almaktadır. Bu iki lazer'li tanım arasındaki farklılıkları, aşağıdaki ilgili konuyu tıklayarak öğrenebilirsiniz. Eğer bir ses dalgasıyla yağlar sıvılaştırılırsa, Vaser Ultrasonik ve Vaser Liposuction isimlerini almaktadır. Aşağıdaki vaser liposuction konusundan bu konu hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

İster vaser olsun, ister lazer olsun kullanılan teknoloji, sonuçta, bölgesel yağlanma olan bölgelerinizdeki yağlardan kalıcı olarak kişiler kurtulmaktadır.

En çok soğuk lipoliz ile farkları sorulmaktadır. Soğuk lipoliz, dışarıdan bir cihazın deri üstünden yağları parçalamaya yönelik bir teknolojidir. Sonuçları kalıcı değildir. Uyguluma yapılan bölgedeki yağlanma miktarının % 30 oranındaki yağlanma miktarı parçalanabilmektedir. Lazer Lipoliz, Lazer Liposuction, Vaser Liposuction yağ aldırma ameliyatı yöntemlerinde, uygulama yapılan bölgedeki yağlanma miktarının tamamı parçalanabilmektedir. Deri altı ile kas arası yağlanma bölgelerine uygulanmaktadır.

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2022 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.