Göz Kapağı Estetiği

Göz Kapağı Ameliyatları İle Hangi Ameliyatlar Yapılır?

Göz Kapağı ameliyatı ile burun estetiği ameliyatı aynı anda olur mu?, Göz Kapağı ameliyatı ile kaş kaldırma ameliyatı aynı anda olur mu?, Göz Kapağı Ameliyatları ile Hangi Estetik Ameliyatlar Birlikte Yapılabilir? soruları cevapları bu sayfadadır.
Göz Kapağı Ameliyatları İle Hangi Ameliyatlar Yapılır?.

Göz Kapağı Ameliyatları ile Burun Estetiği Ameliyatı Aynı Anda Olur mu?

Göz kapağı ameliyatı burun estetiği ameliyatı ile aynı zamanda yapılmamalıdır. Estetik Burun ameliyatlarında, operasyon sonrasında, göz çevresinde morarmalar ve şişlikler oluşabilmektedir. Ödem oluşabilir. Bu yüzden Blefaroplasti ile estetik burun ameliyatları, farklı zamanlarda yapılmaktadır.

Göz Kapağı Ameliyatları ile Kaş Kaldırma Ameliyatı Aynı Anda Olur mu?

Göz kapağı estetiği ile birlikte kaş kaldırma ameliyatı yapılabilir. Üst göz kapağı ameliyatı ile kaş kaldırma ameliyatları aynı anda yapıldığında, yüze daha bir genç ifade kazandırılmış olunur. Üst göz kapağı ile Kaşların kaldırılması yüze daha genç bir ifade verecek, üst göz kapağı da daha gergin olacaktır.

Göz Kapağı Ameliyatları ile Hangi Estetik Ameliyatlar Birlikte Yapılabilir?

Plastik cerrahlar, görsel görünümünüzdeki beklentilerinizi değerlendirirken, çevresindeki bölgelerle bir bütün olarakdeğerlendirme yaparlar.

• Yüze daha genç bir ifade vermek için, Kaş Kaldırma Ameliyatları ile birlikte yapılabilir.
• Yanaklarınızda sarkmalar olabilir. Bunun için yanakları kaldırmak ya da alt göz kapağı ameliyatı sırasında orta yüzü yukarıya almak gerekebilir.
• Yanaklarınızda bir çukurluk veya çökme görüntüsü olabilir. Bu durumda aynı ameliyatta elmacık kemiği ameliyatı da size önerebilirler. Aynı ameliyatta hem göz kapağı hem de elmacık kemiği ameliyatı yapılabilir.
• Şakak germe ameliyatı önerilebilir.

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2018 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.