Hakkımızda

Ana Sayfa

Hakkımızda

Estetik Memento, “Önce İnsan Sağlığı tıbbi – etik kurallar ‘’sonra güzellik’’ mottosuyla yola çıkıp, estetik uygulamalarda hizmet vermektedir.

Sağlıklı ve kaliteli hizmet, iyi bir iletişimle başlar.

Estetik Memento, estetik konularda pratik ve teorik tecrübesi başarılı olan uzman doktorları bir araya getirerek, Önce İnsan sağlığı ve etik kurallar çerçevesinde, estetik cerrahi, plastik cerrahi, medikal estetik, saç ekimi, diş estetiği, diş tedavisi, varis tedavisi, psikolojik danışmanlık, psikolog ve psikoterapi alanlarında, kişilere özel hizmet vermek için kurulmuştur.

Ülkemizde hem kadınlar hem de erkekler, kendini aynada bakımlı ve güzel görmeyi istiyor. Kişiler, insanlarla olan iletişimlerinde ve sosyal hayatlarında, rahatsızlık duydukları konularda iyileştirme istemektedirler. Doğal görünümden uzaklaşmadan, küçük dokunuşlarla, mevcut görünümlerini iyileştirmek, estetik uygulamaları, tıptaki son teknolojik çözümlerle, iyi bir hekimden hizmet alarak gerçekleştirmek istemektedirler. Uygulama öncesinde, kendilerini mutlu edecek estetik çözümleri araştırıp, beklentileri konusunda, doğru muayene olup, ilgili estetik konuda doğru doktora karar vermektedirler.

Estetik Memento, kişileri güzelleştirirken, tercihlerini ve isteklerini çok iyi analiz ederek, sürecin başından sonuna kadar yanındadır. İyi bir iletişim ile karşılıklı güven oluşturarak, birlikte isteklerini ve beklentilerini gidermeye çalışır. İyileşme sürecini en konforlu şekilde geçirmesini sağlamanın, hizmet anlayışının başında geldiğini bilir.

Estetik Memento, telefondaki tanışma sürecinden itibaren, hastaları özenle dinler. Beklentileri ve soruları hakkında, muayene öncesinde, doktorunu bilgilendirerek, doktoru ile daha rahat iletişim kurmasını sağlar. İlgilendikleri ve hizmet almak istedikleri estetik konusunda, daha önceden uygulamayı yaptıran kişilerin deneyimlerini aktarır.  Kişilerin iyileşme süreci sonrasında, beklentileri ile uyumlu güzel ve memnun olacakları sonuçlarla hayatlarına devam etmesine önem verir.  

Diş Estetiği, Varis Tedavisi, Estetik Ameliyatlar, Medikal Estetik, Dolgu ve Botoks Uygumaları,  Meme Estetiği, Skleroterapi, Lazerle Varis Tedavisi, Varis Ameliyatları, Diş Beyazlatma, Porselen Lamina Diş, Göz Kapağı Estetiği, Bonding Diş Uygulamaları, Depresyon, Travma, Lazer Lipoliz, Vaser Liposuction, Burun Estetiği, Bacak Estetiği, Ameliyatsız Estetik, Saç Ekimi, Psikoterapi, Psikolog, Psikolojik Danışmanlık alanlarında, sizi mutlu etmek için,  tıptaki son teknolojiler, metodlar, başarısına inandığımız uygulamalar ve uzman kadromuzla sizlere kalitesi yüksek çözümler sunuyoruz.

Beklentileriniz bizim için önemli…

Sağlığınız bizim için önemli…

Size mutlu edecek estetik sonuçlar, Estetik Memento için önemli….

Güzellik mutluluk verir.

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2021 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.