Karın Germe - Abdominoplasti

Endoskopik Karın Germe Ameliyatı

Estetik ameliyatlarda tıpta araştırmalar devam ettikçe, ameliyatların teknikleri de değişmekte ve gelişmektedir. Bu gelişmelerden biri de endoskopik karın germe ameliyatıdır.
Endoskopik Karın Germe Ameliyatı.

Günümüzde, hem sağlık ameliyatlarında hem de estetik ameliyatlarda vücuda küçük bir delikten kamera sokularak, vücut içindeki görüntü ekrana aktarılmaktadır. Böylece vücudun içyapısı büyük kesiler olmadan görülebilmektedir. Karın Germe Ameliyatlarında, endoskopi yardımıyla, küçük bir kesiden kamera sokularak, karın duvarındaki kasların onarılması işlemine “Endoskopik Karın Germe” yöntemi denilmektedir.

Endoskopik Karın Germe Ameliyatında, iz bırakmadan ameliyat gerçekleştirilmektedir. Kamera ile vücudun içyapısı, karın görülmektedir. Bu sayede, çok küçük bir kesi ile deri altında ameliyat yapılabilmektedir. Deri çıkartılmaz veya cilt çıkartılmaz.

Endoskopik Karın Estetiğinin avantajı, kanama, morarma ve şişliğin az olması, kesi yerinin az olması ve günlük yaşama dönüşün hızlı olmasıdır. Karın kesisi uzun olmamaktadır. Operasyon ortalama 1,5-2 saat sürmektedir.

Genel anestezi ile yapılan estetik cerrahi bir operasyondur.

ENDOSKOPİK KARIN GERME AMELİYATI KİMLERE YAPILIR?

Karın bölgesinde hafif sarkıntısı olan, cilt fazlalığı olmayan, yaşı genç, tek doğum yapmış ve ileride doğum düşünmeyen, karın ve bel bölgesinde az yağlanma olan, fazla kilosu olmayan kişilere yapılır.

Endoskopik karın operasyonunda, deri çıkartılmadan, karın duvarındaki gevşeklik giderilir, karın kasları sağlamlaştırılır.

Bayan estetik doktorumuz bulunmaktadır.

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2018 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.