Karın Germe - Abdominoplasti

Karın Germe Ameliyatı Muayenesi

Karın bölgesinin estetik görünümünü sağlamak için yapılan ameliyatlara karın germe ameliyatları denilir. Karın Estetiği veya karın germe ameliyatı denilir.
Karın Germe Ameliyatı Muayenesi.

Göbek alt kısmındaki bölgede istenmeyen şekil bozuklukları, deformasyonlar, sarkmalar, çatlaklar, deformasyona uğramış derinin çıkartılması, yağların alınması ile başarılı sonuçların alındığı, karın germe, vücut estetiği operasyonlarından biridir.

Karın bölgenizde problemleriniz ile birlikte doktorunuz vücut estetiğinizi bir bütün düşünüp genel bir değerlendirme yapacaktır. Bazı kişilerde bu işlemle birlikte meme ameliyatları da gerçekleştirilmektedir. Kilolu gözükmeye sebep olarak vücut fazlalıkları aynı işlemde giderilmektedir.
 

Başarılı Bir Vücut Estetiği Muayeneniz İle İlgili Tavsiyeler

Bu ameliyatla ilgili sitemizdeki bütün bilgileri öncelikle okumanızı tavsiye ederiz. Kimlerin karın germe ameliyatı olabileceğini ve bu ameliyat sonrasında olacak değişiklikleri iyice anladıktan sonra, aynaya bakıp, kendi vücudunuzdaki hangi deformasyonlardan kurtulmak istediğinizi bir deftere not almanızı tavsiye ederiz.

Sitemizde karın germe ameliyatı bilgilerini okurken, en dikkatli okuduğunuz kısımları özellikle bir kağıda not alınız. Bu kısımlar sizin en önemsediğiniz kısımlardır. Buralardaki sorularınızı yazmayı unutmayınız. En çok önemsediğiniz kısımları ve not aldığınız sorularınızı, muayenenizde doktorumuz cevaplayacaktır.

Muayenenizde daha önce operasyon olmuş hastaların fotoğraflarını incelemek isteyiniz. İncelerken de gene beklentinizi doktorunuza belirtiniz.

Kullandığınız ilaçları ve daha önce geçirmiş olduğunuz ameliyatları, cerrahla paylaşınız. Muayene öncesinde evde bu bilgileri not almanızı tavsiye ederiz. Muayene sırasında, ameliyat olacak kadar heyecanlı olup, bu bilgileri söylemeyi unutabiliyorsunuz.

Sigara kullanıyorsanız, doktorunuzdan saklamayınız.

Bazen hastalar, sorularını daha önceden ameliyat olmuş kişilere veya bu kişileri tanıyanlara sormaktadırlar. Yakınlarınızdan tavsiye alınız, ama önemli olan sorularınıza doktorumuzun ne cevap verdiğidir. Ameliyatı olan sizsiniz, ameliyatı yapacak kişi doktorunuzdur. O yüzden sorularınızı doktorunuza, aklınızda tereddüt kalmaması için eksiksiz sorunuz.

Muayenenin sağlıklı olabilmesi için, doktorunuzun sizi canlı muayene etmesi, vücut hatlarınızı, yağlarınızı, deformasyonlarınızı tam görmesi gerekmektedir. Aksi takdirde internette aldığınız gibi ameliyat hakkında genel bilgi almış alırsınız. Sizin vücudunuzun bizzat değerlendirilmesi için kıyafetlerinizi çıkarmaktan çekinmeyiniz.

 

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2018 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.