Lazer Lipoliz - Lazerle Yağ Aldırma

Lazer Lipoliz Nasıl Yapılır?

Lazerle vücudu şekillendirme yöntemlerinden biri de lazer lipolizdir. Lazer Lipoliz, bir estetik cerrahi uygulamasıdır. Soğuk Lipoliz, bölgesel zayıflama yöntemidir. Medikal Estetik Uygulamasıdır.
Lazer Lipoliz Nasıl Yapılır?.

Lazer Lipoliz Kimlere Uygulanır?

İdeal Kilosunda olan bazı kişiler, aynaya baktıklarında bazı bölgelerde yağ depolanmaları gözlemlerler. Bu yağ birikimleri orta düzeydedir. Bu kişilerde özellikle kol, gıdı, boyun, üst karın ve sırt gibi bölgelerinde yağ depolanmaları, vücut kontürsuzluğu oluşturmaktadır.

İdeal kilosunda olup, istenmeyen vücut kontürlarındaki yağ depolanmalarını yok etmek için uygulanan vücut şekillendirme yöntemine Lazer Lipoliz denir. Lazer lipoliz ile, orta düzeydeki yağ depolanmalarından kişiler kurtulabilir.

Lazer lipoliz ile çok başarılı uygulamalar yapılmaktadır.

Lazer Lipoliz Nasıl Uygulanır?

Lazerle Yağ Aldırma, kişiler uyanıkken yapılan estetik cerrahi uygulamasıdır. Lokal Anestezi ile yapılır. Hijyen açısından, ameliyathane koşullarında gerçekleştirilmektedir. Uygulama yapıldıktan sonra kişiler aynı gün taburcu edilir.

Bir lazer yardımı ile uygulama bölgesindeki yağ depolanmaları parçalanır. Parçalanan yağ hücreleri, zamanla sıvı halde serbestleşir. Bu sıvı zamanla vücut tarafından atılır.

Lazerle uygulama yapılırken, uygulama yapılan bölgede yağ hücrelerinin zar bütünlüğü zarar görür ve bozulur. Vücut doğal yollardan, bozulan yağı dışarı atar. Lazerin avantajı sayesinde kanama görülmesi engellenir. Morarma oluşmaması sağlanır. Ayrıca lazerin özellikleri sayesinde kollajen sentezi uyarılmış olur. Yeni bağ dokusu oluşumu sağlanmış olur. Bu etkiyle, lazer uygulaması yapılan bölgelerde deride sıkılaşma ve toparlanma elde edilir.

Kişiler en çok soğuk lipoliz ile lazer lipoliz arasında uygulama farkını sormaktadırlar. Soğuk lipoliz, kişilere hiçbir anestezi uygulamadan, kliniklerde uygulanan, bölgesel zayıflama cihazıdır. Medikal Estetik uygulamasıdır. Sonuçları geçicidir, lazer lipoliz sonuçları kalıcıdır. Yağlanma tekrar olmamaktadır.

Lazer Lipoliz ise kişiler uyanık dahi olsa, ameliyathane koşullarında gerçekleştirilir. Lazerle Yağ Aldırma, Estetik Cerrahi uygulamasıdır. Lazer markası olarak slim lipo tercih etmekteyiz.

Lazer Lipoliz ile Lazer Liposuction Arasındaki Fark?

Lazer Liposuction ve Lazer Lipoliz arasındaki fark en çok hastalarımızın sorduğu sorudur.

Lazer yardımı ile vücuttaki yağ depolanmalarının parçalanıp, vücut dışına alındığı yağ aldırma uygulamalarına lazer liposuction denilir. Lazerle yağ aldırma ameliyatı da denilmektedir.

Lazer Lipolizde olsa, lazer liposuction da olsa, uygulamanın başlangıcı aynıdır. Kişilerin yağlanma durumuna ve lazerle eritilen yağ miktarına göre lazer lipoliz veya lazer liposuction yapılır. Ayrıntılı şematik ve konu anlatımını, konu başlığını tıklayarak öğrenebilirsiniz.  

Lazer Lipoliz Fiyatları?

Lazer Lipoliz Fiyatları, kişilerin en çok merak ettiği ve sorduğu bir sorudur. Estetik ameliyatlar hakkında, kişilere muayene olmadan fiyat verilmesi mümkün olmamaktadır. Muayene olmanızı tavsiye ederiz. Aşağıdaki linkten bize sorularınızı sorabilirsiniz. Ayrıca yasa olarak internet sayfalarında fiyat verilmesi yasaklanmıştır.

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2021 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.