Medikal Estetik Blog

Jalupro Gençlik Serumu İle Genç Görünüm, Cilt Gençleştirme

Jalupro Gençlik Serumu, kırışıklıkları, sarkmaları, ciltteki cansızlığı gidermek için günümüzün etkili cilt gençleştirme uygulamalarından biridir. Her insanın cildi yıllar geçtikçe, yeni yaşı ile birlikte Sarkar, kurur ve kırışır. Kırışıklıklar, kişiden kişiye değişir. Her insanın çevresel ve genetic faktörleri farklıdır.
Jalupro Gençlik Serumu İle Genç Görünüm, Cilt Gençleştirme.

Yaş ilerledikçe cilt nemini kaybetmeye başlar. Sağlıksız beslenme, güneş ve stresin olumsuz etkileri, ciltte kendini gösterdikçe, cilt cansızlaşır, kurur ve sarkmaya başlar. Cilt gençleştirme uygulamaları ile önlem alınmadıkça, kırışıklıklar derinleşmeye başlar.  Cildin kaybettiği nemi ve parlaklığı yeniden kazandırmak için, Jalupro gençlik serumu uygulanmaktadır. İsviçreli bilim adamları tarafından geliştirilen bu gençlik serumu, cildi yenilemek için etkili bir uygulamadır.

Jalupro Gençlik Serumunun 2 ürünü bulunmaktadır. Cildin sorunlarına göre “Klasik” ve “HMW” olmak üzere iki farklı ürün bulunmaktadır. Cildin ihtiyacına göre hangi form enjekte edilecek, uygulamayı yapan doktor tarafından belirlenir. Cilt destekleyici bu iki form, kollajen sentezini tekrar başlatarak, ciltte kırışıklık ve sarkma sorunlarında düzelme sağlar.

Jalupro Gençlik Serumu Uygulaması Seansları, Seans Süresi, Etki Süresi

Bu serumun içeriğinde, isviçreli bilim adamları tarafından geliştirilen patently aminoasit kombinasyonu bulunmaktadır. İçeriğinde cilt gençleştirmenin vazgeçilmez maddesi hyalüronik asitte bulunmaktadır. Jalupro gençlik serumu, mikroenjeksiyon yöntemi ile uygulanır. Uygulama sonrasında kalıcı ve hızlı bir cilt yenilenme süreci başlamış olur. Aynı mezoterapi uygulaması gibidir. Yüz, boyun, el ve dekolte bölgelerine uygulanmaktadır. Sağlıklı, parlak, canlı bir görünüme kavuşturmak için yapılan cilt gençleştirme yöntemi jalupro gençlik serumunu tercih eden kişiler, en çok kırışıklık tedavisi için istemektedirler. Güneş lekesi, akne ve çil lekelerinin azaltılmasında da uygulanmaktadır.

Uygulama cilt üst tabakasına yapılır. Kişilere ince iğneler enjekte edilirken, acı olmaması için öncesinde anestezi kremi sürülür. Krem sonrasında, uygulamanın başlaması ve bitmesi 15 dakika ile 30 dakika arasındadır. Seans süresini kişilerin kırışıklıkları ve uygulama yapılacak bölgelerin sayısı belirler. Gençlik serumunun etkileri, 1 yıl süermektedir. Uygulama için herhangi bir yaş sınırlaması bulunmaktadır. Kişilerin kırışıklıklarına, sarkmalarına ve cilt sorunlarına göre 1 seansta yapılabilir, 3 seansta yapılabilir. Estetik cerrahi doktorumuzun değerlendirmesine göre seans sayınız belirlenir. Jalupro kan seans diye çok sorulmaktadır. Cildi çok yaşlanma belirtisi gösteren kişilerde, 1 kür 3 seanstan oluşmaktadır. Ciltte az sorunlar varsa, 1 seansta uygulanabilmektedir. Seans araları 15 günde bir olmaktadır. Gençlik serumu sayesinde, diğer cilt gençleştirme uygulaması olan yanak dolgusu uygulamalarının süresi daha uzun sürmektedir.

Uygulama bitiminde, uygulama bölgelerinde hafif kabarıklar olabilmektedir. Ortalama bir saat içerisinde tamamen kabarıklıklar gider. İlk seans uygulamasından itibaren, uygulama bölgelerindeki değişiklikler fark edilir.

Jalupro Gençlik Serumu Yaptıranlar

İnternette yorum sayfalarına bakıldığında, kişilerin memnun kaldığını okuyabilirsiniz. Kırışıklık ve sarkma problem olan kişilerin, uygulama sonuçlarından mutlu olduğunu okunmaktadır.

Jalupro Gençlik Serumu Uygulama Amacı ve Hangi Bölgelere Uygulanır?

  • Deri elastikiyetini yeniden kazandırır,
  • İnce kırışıklıkları Giderir,
  • Cildin kaybetmiş olduğu nemi ve canlılığı yeniler,
  • El, boyun, dekolte ve yüz bölgelerinde uygulanır.
  • Daha genç bir görünüm sağlar.
  • Canlı ve parlak bir görünüm gözlemlenir.
  • Sonuçları etkili ve çabuk görülür.
  • Etkisi uzun süre kalır.

Neden Jalupro Gençlik Serumu Uzun Süreli Etki Sağlar?

İçeriğindeki çağraz bağsız hyalüronik asit, fibroblast hücrelerinin sentezini tetikler. Fibroblast hücreleri, cildin bağ dokusunu oluşturan hücrelerdir. Bu nedenle uzun vadede etki sunar. İsviçreli bilim adamları tarafından geliştirilen,  patentli aminoasit kombinasyonu sayesinde kollajen sentezi için gereken aminoasitleri uygun miktarlarda sunmaktadır. İçeriğindeki hyaluronik asit içeriği, cildin ihtiyaç duyduğu nemi ve canlılığı geri kazandırır.

Yan Etkisi Var mı?

İçeriğinde cilt için gerekli aminoasit ve halüronik asit bulunmaktadır. Herhangi bir zarar vermez. Yan etkisi yoktur.

Uygulama Sonrasında Dışarı Çıkmaya Engel Var mı?

Uygulama sonrasında, ilk 1 saat, ciltte hafif kabarıklar olabilir. Sonrasında tamamen geçmektedir. Uygulama öncesinde de, iğnelerin girişlerinin acı vermemesi için, anestezi kremi uygulama bölgelerine sürülür. Neredeyse acı yok denilebilir.

Jalupro Gençlik Serumun Farkı

Diğer cilt gençleştirme uygulamalarından farklı olmasının sebebi, ilk günden itibaren fark görülmeye başlanır. Ciltteki canlılık ve kırışıklıklardaki azalma etkisini, ilk günden itibaren sunmaya başlar. Uygulamadan bir ay sonra, etkisi maksimum seviyesine ulaşır. 1 yıl boyunca devam eder.

Hayatta bazen yaşanan sorunlar, insanda stres yapabiliyor. Stres bazen kişileri, psikolojik olarak da etkileyebilmektedir. Depresyona veya anksiyete bozuklukları yaşanmasına sebep olabilmektedir. Cilt sağlığı kadar, ruh sağlığı da genç ve canlı bir görünümde etkilidir. Psikologlarımızdan destek alabilirsiniz. Özellikle bazen olumsuz anılarımız, hayatımızı çok etkileyebilmektedir. Günümüzün popüler terapi uygulamalarından EMDR Terapisi ile olumsuz anılarınızın, hayatınızda rol oynamasından kurtulabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi, ana sayfamızda, ruh estetiği bölümündedir. 

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2021 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.