Medikal Estetik

Ana Sayfa

Cilt Bakımı ve Uygulamaları

Periyodik olarak yaptırılan profesyonel cilt bakımı cildin sağlıklı, temiz ve ışıltılı kalmasını sağlar; yaşlanmayı geciktirir ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlar.
Cilt Bakımı ve Uygulamaları.

Normal koşullarda profesyonel cilt bakımı sıklığı için önerdiğimiz süre bir aydır. Cilt Bakımı estetik açıdan olduğu kadar, sağlık açısından da önemlidir.  Cildinize önem vermeniz, yıllar geçtikçe oluşacak kırışıklık gibi problemlerin önlenmesinde fayda sağlayacaktır. Cilt Bakımı kullanılan ürünler, uygulama açısından çok önemlidir.  Bakımda kullanılan ürünlerin iyi temizlemesi ve nemlendirmesi cilt bakımında dikkat edilmesi gerekenlerdendir. 7'den 70'e her yaşta cildimizin temizliği ve nemlenmesi, sağlığımız ve estetik açıdan önemlidir. Temizliğimiz ve nemlenmemiz dışında güzel bir cilt için liftli gıdalar tüketilmesi faydalıdır.

Bağdat Caddesi cilt bakımı konusunda profesyonel hizmet vermekteyiz. Cilt tipine ve sorunlarına uygun bakım yapılmaktadır. Tüm cilt bakımı uygulamaları yapılmaktadır.

 

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2021 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.