Medikal Estetik

Ana Sayfa

Dinamik Dolgu RHA

Mimik hareketleri yaptıkça yüzümüzde çizgiler oluşmaya başlar… Küçük dokunuşlarla önlemler almazsak, çizgiler derin çizgiler olarak tanımlanmaya başlanır. Dinamik Dolgu RHA ile başında çözüm getirebilirsiniz.
Dinamik Dolgu RHA.

RHA Dinamik Dolgu uygulamasına kadar, mimik hareketleri ve kazayakları kırışıklıkları için tek ameliyatsız medikal estetik çözümü botoks uygulaması idi. Teosyal Laboratuvarı tarafından geliştirilen RHA serisi, mimik hareketlerinin sebep olduğu göz çevresi kırışıklıklarına, boyun çizgilerine botoksa alternatif yeni bir uygulamadır.

Dinamik Dolgu RHA, diğer dolgu uygulamalarından farklıdır. Hareketli bölgelerin sebep olduğu ince çizgiler için geliştirilen bir dolgudur. İnce kırışıklıkların derinleşmesini engellemeye yarayan yeni bir estetik çözümdür. Diğer bütün dolgular gibi hyalüronik asit içeriklidir.

RHA serisinin 4 tipi bulunmaktadır. Uygulama sonrasında morluk, ödem ve şişlik sorunu olmayarak, sosyal yaşantıya hemen dönülebilecek bir uygulamadır.

Kalıcılık süresi, standart dolgu uygulamalarına göre daha uzundur. 12-18 ay arasıdır.

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2021 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.