Medikal Estetik

Ana Sayfa

Dolgu Uygulamaları

Işık Dolgusu, Dinamik Dolgu, Redensity 1, Redensity 2, Yanak Dolgusu, Dudak Dolgusu...

Hangi dolgu uygulaması hangi bölgeye uygulanmakta olduğunu inceleyebilirsiniz.
Dolgu Uygulamaları.

Hyaluronik Asit içerikli hazır dolgu maddeleri enjekte ederek derinleşmiş çizgilere ve çukurlaşmış bölgelere, dolgunlaştırma uygulamalarına Dolgu Uygulaması veya Dolgu ile Kırışıklık Tedavisi denilir. Uygulamanın yapılma amacına ve yapıldığı bölgeye göre ışık dolgusu, dinamik dolgu, yanak dolgusu, dudak dolgusu denilir.

Hazır dolgu maddelerinin hepsinin içerisinde hyalüronik asit bulunmaktadır. Her doktorun kullandığı marka farklı olabilir. Ama hepsinin içerisinde hyalüronik asit bulunmaktadır. Her markanın kendi içinde ürünlerinin ismi de farklıdır.

Cilt Gençleştirme & Anti Aging İçin Dolgu Uygulaması Amaçları

  1. Elmacık Kemiğinin daha belirgin olması için,
  2. İnce dudakları dolgunlaştırmak için,
  3. Derin sivilce ve yara izleri için,
  4. Göz Altındaki Kırışıklık, Torbalanma ve Morluklar için,
  5. Nazolabial Çizgiler için,
  6. Kaş ortasında derinleşmiş kırışıklıklar için,
  7. Kazayakları, alın, boyun, göz çevresi gibi bölgelerde olan çok ince kırışıklılar için,

YANAK DOLGUSU

Nazolabial çizgileri gidermek, yüzümüzde ağız bölgesinin hemen sağında ve solunda kalan derinleşmiş çizgilere uygulanır. Hazır enjektör içerisinde ki ürünler enjekte edilir. Çizgilerin derinliğine göre 2 enjektör kullanılabilir. Kullanılan enjektör sayısı maaliyeti etkilemektedir. Elmacık kemiğini belirginleştirmek için, yüze ve yanaklara hacim kazandırmak için de aynı dolgu ürünü kullanılır. Bazen yanak ve elmacık kemiklerini dolgunlaştırmak için hazır dolgu maddeleri yeterli olmayabilir. Bu durumlarda, yağ enjeksiyonu önerilebilir. Elmacık kemikleri içinde, protezler önerilebilir. Yağ Enjeksiyonu ve elmacık kemiği protezleri için estetik cerrahi bölümümüzden bilgi alabilirsiniz.

DUDAK DOLGUSU

Kimi kadınların dudakları incedir, kiminin dolgundur. İnce dudaklı kadınlar, dudaklarını daha dolgun hale, dudak dolgusu ile getirebilirler. Hyalüronik asit bulunduran hazır dolgular enjekte edilerek, dudaklar dolgunlaştırılır. Her kadının dudak dolgusu, yüzü ile orantılı yapılır. Bir fotoğrafta beğendiğiniz dudak şekli size uygun olmayabilir, her kadının dolgunlaştırma şekli kendi yüzüne uygun olmalıdır. Yüz ile orantılı olan dudak dolgusunu başkalarının anlaması zordur. Amaç yavaş dolgunlaştırarak doğal görünüm elde etmektir.

DİNAMİK DOLGU RHA

Yüz bölgesinde, mimik hareketlerinden oluşan çizgilere ve kırışıklara uygulanır. Özellikle botoks uygulaması istemeyen kişilere uygulanır. Boyun çizgilerinde de etkili bir dolgudur. Teoxane Laboratuvarında geliştirilen, Dinamik Dolgu, RHA serisi olarak adlandırılır. Yeni olan ve kırışıklık tedavisinde etkili olup, hızlıca yerini almış bir dolgu uygulamasıdır. Ayrıntılı bilgiyi internet sayfamızda, medikal estetik bölümünden araştırabilirsiniz.

GÖZALTI IŞIK DOLGUSU

Özel geliştirilmiş, göz altı problemleri için olan bir dolgudur. Gözaltı morluk tedavisinde, ameliyatsız estetik çözüm olan tek uygulamadır. Redensity 2 olarak adlandırılan tek ürün, uygulama için kullanılır. Ayrıntılı bilgiyi internet sayfamızda, medikal estetik bölümünden alabilirsiniz.

YÜZ İÇİN IŞIK DOLGUSU

Redensity 1, yüz ve boyun bölgesindeki gençleştirme yöntemlerinden biridir. Cildin sağlıklı görünmesine ve ışıldamasına katkı sağlar. 3 seanslık bir uygulamadır. Daha fazla bilgiyi, internet sayfamızda, medikal estetik bölümünden alabilirsiniz.

Estetik Memento internet sayfasında, medikal estetik bölümünde, Dolgu ile Kırışıklık Tedavisi bölümümüzde, dolgu uygulamalarının  nasıl yapıldığını ve en çok merak edilen soruların cevaplarını öğrenebilirsiniz.

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2021 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.