Medikal Estetik

Ana Sayfa

Dudak Dolgusu

Dudaklara dolgu, dudakları dolgunlaştırılmak için yapılır.
Dudak Dolgusu.

Bazı kişilerde, dudaklarda çeşitli sebeplerden incelik vardır. Bu incelme, ameliyatsız, cerrahisiz, dolgu uygulaması ile düzeltilebilmektedir.

Dudağa dolgu işlemi ile, dudak konturu daha belirgin hale getirilir. İnce kırışıklıklar düzeltilir. Dudak dolgunlaştırılır. belli bir hacim kazandırılır ve kalınlaştırılır.

Dudak hatlarının belirgin olması kadınlar için önemlidir.

Dolgu Uygulaması ile dudağa estetik ve doğal bir görünüm kazandırılır. Uygulama sonrası, belli bir süre ağızdan birşey alınmaması gerekmektedir. Günlük yaşantınıza hemen dönebilirsiniz. Yüze uygun ve profesyonel bir uygulama sonrasında dudak dolgusu yaptırdığınız, başkaları tarafından anlaşılmaz. Dudaklarınızın çok ince olduğunu bilenler fark edebilir. Ama rujunuz mu etkili vb, ne ile belirgin olduğunu öğrenmeleri için size sormaları gerekir:)

Dolgunlaştırma için dudak implantlarını veya dudak protezleri yöntemini yapmamaktayız.Dolgu maddeleri ile dudak dolgusu uygulaması dışında bir yöntemi doğru bulmamakta, tercih etmemekteyiz.

Dudak Dolgusu İçin Öneriler

Uygulama sonrasında sosyal hayatınıza dönebilirsiniz. Dudaklarınızda ödem ve şişlik olabilir. 1-2 gün içerisinde normal haline gelecektir.

Uygulamadan sonra ilk 24 saatte, ılık sıvı tüketimi gerekmektedir. Çok sıcak ve çok soğuk yemek ve sıvı almamalısınız. Dudaklarınıza ilk 4 saatte masaj yapmamalı ve ruj sürmemelisiniz. Pudrada sürmemelisiniz.

Dudak Dolgusu Sonrası Öpüşme

Dudak Dolgusu sonrası öpüşebilir miyim, sorusu çok sorulmaktadır. Uygulamadan sonra ilk 2 gün vakumlu öpüşmelerden, sert öpüşmelerden kaçınmanız gerekecektir.

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2022 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.