Medikal Estetik

Ana Sayfa

H 100 Aşısı ile Gençleşme

Aydınlık, parlak, tazelenmiş, gençleşmiş ve nemli bir cilt için, günümüzün başarılı antiaging uygulamalarından H 100 Aşısı ile kısa sürede mutlu olabilirsiniz.
H 100 Aşısı ile Gençleşme.

Yaş ilerledikçe, ciltteki nem miktarı azalmakta, ciltte sarkmalar, kırışıklıklar ve çizgiler görülmektedir. Yüz, boyun, dekolte ve el üzerinde uygulanan H 100 aşısı, yaşlanma belirtisi görülen bölgelere enjekte edilir. Kişilerin  yaşına ve yaşlanma izlerine göre, seans sayısı belirlenir.

 İçeriğindeki amino asitler, antioksidanlar, vitaminler ve hyaruronik asit sayesinde kısa sürede etkili sonuçlar, ciltte gözlenmektedir.

H 100 Aşısı Nedir ve Kullanım Amaçları

Günümüzün cilt gençleştirme kokteyi olarak tarif edilen H 100 aşısının uygulama tekniği, mezoterapi ürünlerinin uygulanması ile aynıdır. Her cilt gençleştirme ürünü çerisinde hyaluronik asit bulunmaktadır. H 100 aşısında, çok yoğun miktarda hyaluronik asit, bulunması, uygulamanın sonuçlarında etkilidir. İçeriğinde mannitol olması, hyalüronik asidin dokudaki kalıcılığını sağlamakta ve ödem çözücü etkisi yapmaktadır. Deride su tutulmasında etkili olması, dokuların tamir edilmesine yardımcı olmakta ve nemi artırmaktadır. Elastikiyetin artmasında etkili olmaktadır.

Uygulanan bölgelerde, kırışıklığı gidermek, sıkılaşmayı sağlamak, yaşlanma çizgilerini azaltmak, cildin parlaklığını artırmak, cildin aydınlanmasını sağlamak ve cildi yenilemek için kullanılmaktadır. Sarkma gösteren kısımların sıkılaştırılmasında etkili olur.

H 100 Aşısı Uygulama Bölgeleri

Boyun, gıdı, yüz, dekolte ve el üzeridir.

H 100 Aşısı Seans Sayısı

Kişilerin yaşlanma belirtilerine ve gençleştirme ihtiyacına göre, 2, 3,4 seans uygulanmaktadır. Eğer cilt çok yıpranmış ise 5 seansta uygulanabilmektedir. Seans araları 14-21 gün arasıdır. Çok yıpranmış ciltlerde 7-14 gün arasındadır.

H 100 Aşısı Nasıl Yapılır?

Mezoterapi yöntemi gibi uygulanır. Uygulama bölgesine önce anestezik kremler sürülür. Krem sürülmesinden 30 dakika sonra, ürün deri içine enjekte edilir. Ağrı acı hissi minimumdur.

H 100 Aşısı ile Cilt Gençleşme için: 0542 3563476

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2021 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.