Medikal Estetik

Ana Sayfa

Işık Dolgusu

Işık Dolgusu, Redensity 1 ve Redensity 2 olmak üzere iki üründen oluşmaktadır.
Işık Dolgusu.

Redensity 1:

  • Yüz, Dekolte, Boyun bölgelerinde, cildi onarmak ve yapılandırmak, yaşlanmayı önlemek için yapılır. Sadece Işık Dolgusu olarak adlandırılır.

Redensity 2:

  • Göz Altı Morluk Tedavisi, Göz Altı Problemleri, göz altı çukurlukları ve torbalanmaları için başarılı bir uygulamadır. 

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2021 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.