Medikal Estetik

Ana Sayfa

Kalıcı Makyaj

Kalıcı kaş makyaj ile kaşlarınızın şekli güzelleştirilir. Eyeliner kalıcı makyaj uygulaması ile size çekici bir bakış kazandırılır. Dudaklara dolgun görüntü kazandırılır. Ameliyat sonrası olan dikiş izlerine uygulanır.
Kalıcı Makyaj.

Zamanınız makyaj yapmaya yetmiyorsa; kaşınıza, gözünüze, dudaklarınıza uyguladığınız makyaj teknikleriyle kusurları yok etmekte zorlanıyorsanız; size önerimiz: Hayatınızı kolaylaştıracak ve size vakit kazandıracak, Sağlık Bakanlıgı'ndan onaylı ürünlerle yapacağımız kalıcı makyaj uygulamasıdır. Bu ürünlerden oluşan bitkisel boyaların, derinin altına yerleştirilmesi ile kalıcı makyaj gerçekleştirilir.

Bu uygulamayla size kalıcı bir güzellik, makyaj sağlıyoruz. Kalıcı Makyaj Kalıcı Mıdır? Uygulama yapılan kişinin deri yapısına bağlı olarak 3-6 yıl arasında kalıcıdır. Kalıcı Makyaj İle Dikiş İzi veya Yara İzi kapatılabilir mi? Dikiş izleri görünmez hale getirilebilir. Hatta deri hastalıklarına bağlı ton farklılıkları da giderilebilir. Kalıcı Makyaj Nerelere Uygulanır?

Dudaklara, Gözlere, Dikiş İzlerine, Kaşlara, Skar İzlerine ve Deri ton farklılıkların da uygulanır. Kalıcı Makyaj Fiyatları veya Kaş Konturu Fiyatları Uzmanımız sizi değerlendirdikten sonra fiyat verilmektedir. İletişim bilgilerimizden telefonla yada maille bilgi alabilirsiniz. Kalıcı Makyaj Seansları veya Kaş Konturu Seansları İlk uygulama yapıldıktan sonra, uzmanın belirlediği bir süre de kontrol gününüzde rötüş uygulaması yapılmaktadır. İletişim bölümünden bize ulaşıp, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Kalıcı Makyaj Uygulamasından Sonra Makyaj

Yapmaya Gerek Var mı?

Gözlere uygulanan Eyeliner ile makyaj yapmanıza, göz kalemi kullanmanıza gerek kalmaz.  

Kalıcı Makyaj İle Göz Uygulaması

Eyeliner kalıcı makyaj uygulaması ile size çekici bir bakış kazandırıyoruz. Kalıcı Göz Makyajı ile kozmetik kalem kullanmanıza gerek kalmamaktadır. Kalıcı Makyaj İle Kaş Uygulaması Saç ve kaş renginiz ile, uygulama sırasındaki renk tonununuz belirlenir. Doğal ve uyumlu bir görünüm kazandırılır. Kalıcı Makyaj İle Dudak Uygulaması Dudaklarınızın dolgunluk problemine çözüm getirilir. Tercih edildiğinde renksiz dudaklara renk uygulanabilir. Kalıcı Makyaj Fotoğrafları Öncesi ve sonrası fotoğraflar için bize maille başvurabilirsiniz.

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2021 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.