Medikal Estetik

Ana Sayfa

Kök Hücre Tedavisi

21.Yüzyılın Tedavisi olacak, tıbbın birçok alanında yenilenme tedavilerinde kullanılan kök hücre, Estetik ve plastik cerrahide de yenilenme ve gençleştirmek amaçlı kullanılmaktadır. Son yılların popüler ve gözde yöntemidir.
Kök Hücre Tedavisi.

Kök Hücre teknolojisi, doktorlar ve hastalar açısından birçok avantaj sağlamaktadır.

Kök Hücre Tedavisi, kişilerin kendi doğal hücrelerinden uygulanmaktadır. Uygulama yapılan bölgede, çabuk adapte olarak, sorunları giderir.

Kişilerin kendi dokusu olduğu için sonuçlarda doğaldır. İşlem yapılan bölgede kan dolaşımı artar. Kan dolaşımını artırdığı için, cilt daha parlak bir görünüm kazanır. Uygulama yapılan bölgede doku gençleşmesini artıran bir yöntemdir.  Kök Hücre, yeniden yerleştirildiği bölgelerde olan eksiklikleri giderir.   

Ağrı neredeyse yok denecek kadar az olan kök hücre teknolojisinde, kişileri rahatsız edecek morluk ve şişlikler olmaz. Alerjik reaksiyon göstermez. Dikiş gerektirmeyen bir uygulamadır. Uygulama bölgesinde iz kalmamaktadır.

Kök hücre, estetik ve plastik cerrahi de en çok yüz gençleştirme ve cilt gençleştirme uygulamalarında tercih edilen bir yöntemdir.

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2021 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.