Meme Büyütme - Göğüs Büyütmek

Göğüsler Ne Kadar Büyütülür

Protez Şekli ne olursa olsun farklı ebatlarda üretilir, çünkü her memenin sahip olduğu vücutla orantılı olabileceği ölçü farklıdır. Göğüs Büyütme ameliyatlarında kişiye özgü ölçü belirlenir.
Göğüsler Ne Kadar Büyütülür.

Göğüs Büyütme Ameliyatı öncesi, 3D VECTRA üç boyutlu görüntüleme sistemi sayesinde, protez yuvarlak olunca nasıl, damla olunca nasıl duruyor, ameliyat öncesi görebiliyorsunuz. Protezin ne kadar büyük olacağına birlikte karar veriyoruz. Bilgisayar ekranında büyüklüğünü görüyorsunuz. Hatta sütyen içinde nasıl duracak, onu da görme şansına sahip oluyorsunuz. Ameliyat öncesinde fikir sahibi oluyorsunuz.

Protez ölçüsüne karar verilmesinde, (en-boy-yükseklik) belirlemek için muayene olmanız şarttır.Doktorumuz protezin şekline karar verdikten sonra, sizin omuz yapınıza, boynunuza, v.b ilgili birçok etkeni değerlendirerek size doğal gözükecek ebatları belirleyecektir.

Kişi olarak sizin göğüslerinizi ne kadar büyütmek istediğiniz çok önemlidir. Bu kararınızın da vücudunuza yakışacak bir ölçü olduğunu cerrahınız değerlendirecektir. Vücudunuzun taşıyamayacağı bir büyütme beklentiniz olduğunu, plastik cerrahi doktorunuz size söylüyorsa, bu bilgiyi önemsemenizi tavsiye ederiz. Bir cerrahın, sizin istediğiniz ölçüde büyütmesinin tek sebebi vücudunuzda güzel durmayacağı, taşıyamayacağınızdır. Bir cerrah başarılı bir ameliyat için yapmak ister. Hastasının mutlu olacağı bir ameliyat yapmak ister. Ölçü beklentiniz normal bir beklenti değilse, başarılı bir ameliyat için size söyleyecektir.

Muayeneniz sonunda doktorunuzun değerlendirmesinde, kafanızda sorular kalmasın. Bazen saçma gelecek diye soru sormaktan çekinen kişiler bulunmaktadır. Operasyon sizin memelerinize yapılacak. Neden-niçinleri öğrenmek için gereken sorularınızı eksiksiz sormalısınız.

Koltukaltından mı Takılmalı, Meme Altından mı Takılmalı, Meme Ucundan mı Takılmalı?

Göğüs kafesinin yapısına, memenin deri-doku özelliklerine ve plastik cerrahın pratik deneyimlerine göre protezler koltukaltından, meme altından ve meme ucundan yerleştirilmektedir.

Teknik bilgilendirme de protezin yerleştirileceği bölgeleri birbirlerine göre kıyaslayıp, biri için daha iyidir demek kişilerin aklını karıştırmaktadır. Her hasta farklı meme özelliklerine sahip olduğu için en iyi şudur budur demek doğru olmayacaktır. En iyi, en başarılı yerleştirme tekniği, sizin göğüs kafenizin yapısına, memenize göre bakılarak karar verilip yapılan tekniktir. Doğru tekniğe karar verirken, protez şekliniz ve kullanılması planlanan ebatta çok önemlidir. Memenize göre belirlenen kombinasyonda (şekil, ebat) karar verilen teknik meme altı da olabilir, meme ucu da olabilir.

Kas altı mı, Kas üstü mü?Meme büyütme ameliyatlarında silikonlar koltuk altından, meme altından veya meme ucundan takılabilir. Protezin kas altından mı kas üstünden yerleştirileceğine, silikonun nereden takılacağına karar verilmesi ile birlikte karar verilir. Bazı kadınlarda kas altı uygundur, bazı kadınlarda sadece kas üstü uygundur. Bazı kadınlarda protezin bir kısmı kas üstüne bir kısmı kas altına yerleştirilir.

Bayan estetik doktoru bulunmaktadır.

İzler Nerede Olur?Her yerleştirme tekniğinin hem avantajları hem dezavatajları vardır. Her kadın farklı meme özelliklerine sahip olduğu için, her kadının kendi meme özelliklerine en avantajlı olacak kesi yöntemi belirlenir. Örneğin koltukaltında silikon jel protezler kullanılamamaktadır.

Kesi nereden yapılırsa yapılsın, yani yerleştirme meme altından da olsa, meme ucundan da olsa, koltukaltından da olsa bir kesi olacaktır. Kesi olacağı için, mutlaka dışarıdan görebileceğiniz bir skar izi olacaktır. Bir (1) yılın sonunda bu skar izi belli belirsiz, silik olacaktır. Tırnak izi gibi belli belirsiz olacaktır. Ameliyatınızdan sonra doktorunuzun izin en silik şekilde olması için gerekli yönlendirmeleri-bilgilendirmeleri tarafınıza yapacaktır.

Size düşen görev ise, doktorunuzun tavsiyelerini uygulamak olacaktır. 12 ayın sonunda izlerin farkedebilmeniz oldukça zor olacaktır.

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2018 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.