Meme Büyütme - Göğüs Büyütmek

Yağ Enjeksiyonu ile Meme Büyütmek

Göğüs Büyütme Ameliyatı yöntemlerinden biri Yağ Enjeksiyonu ile meme büyütme yöntemidir. Yağ Enjeksiyonu Öncesi ve sonrası hakkında bilmeniz gerekenler :
Yağ Enjeksiyonu ile Meme Büyütmek.

 

Kişilerin vücudundaki bölgesel yağlanma olan bölgelerden yağ alınarak, göğüslere enjekte edilme işlemine Yağ Enjeksiyonu ile Meme Büyütme Yöntemi denilir.

Ameliyathane koşullarında gerçekleştirilen bu yöntemde, yağlar meme dokusunun altına enjekte edilmektedir. Uygulamadan 12 sonra enjekte edilen yağlar erimeye başlamaktadır. Erimenin fazlalaştığı dönem sonunda, yeniden yağ enjeksiyonu ile göğüs büyütme uygulamasına ihtiyacınız olur.

Bu yöntemle göğüslerin ne kadar büyütüleceği konusunda, muayeneniz sırasında ölçü verilememektedir. Çünkü vücuttan alınabilecek yağ miktarınızı önemlidir. İstediğiniz ölçülerde olabilmesi için, vücudunuzda yeterli miktarda yağ olması gerekmektedir.

Ameliyat sonrası sonuçlar doğaldır. 1 yıl sonra yeni bir uygulama önerilir.

Yağ enjeksiyonu ile göğüs büyütme yöntemi ve silikon ile göğüs büyütme yöntemi, bazen aynı anda, birlikte uygulanmaktadır.

Yağ Enjeksiyonu Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ameliyathane koşullarında gerçekleşir, genel ve lokal anestezi hazırlık kuralları geçerlidir. Operasyondan 10 gün önce aspirin gibi kan sulandırıcı ilaçlar kullanılmamalı, bitki çayları içilmemeli, vitamin hapları kullanılmamalıdır.

Hastanede Kalmak Gerekir mi?

Uygulamadan birkaç saat sonra taburcu olursunuz.

Yağ Enjeksiyonu ile Meme Büyütme Sonrası İyileşme Süreci

İlk birkaç gün şişlik olmaktadır. Ödemleriniz olmaktadır. Bazen morluklarda olabilir. Morluklar çok kısa bir sürede iyileşme gösterir.

Uygulama sonrasında 5 gün antibiyotik kullanımı doktorunuz önerebilir. Korumak amaçlı bir önlemdir.

Sonuçlar Kalıcı mıdır?

Bu yöntemde 1 yıl sonunda uygulamayı yenilemeniz gerekmektedir. Bazı kişilerde 2 yıl sonra yenileme gerekmektedir. Sonuçlar, silikon ameliyatları gibi kalıcı değildir.

 

 

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2018 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.