Jinekomasti - Erkekte Meme Büyümesi

Jinekomasti Nasıl Yapılır

Erkeklerin meme dokusu ve yağ dokusu fazlalıkları alınır. Yağlar alındıktan sonra, deri sarkması olmaması için, aynı cihazla sıkılaştırma işlemi gerçekleştirilir. Bazı erkeklerde, cerrahi yöntem, nadiren gerekebilmektedir. Çok fazla yağlanma olmaktadır. Bu durumda, deri fazlalığı, deri çıkartılarak gerçekleştirilir.
Jinekomasti Nasıl Yapılır.

Yağ aldırma yöntemleri ile jinekomasti yapıldığında, sadece yağlar alınıp, teknolojik vaser veya lazer cihazı ile sıkılaştırma işlemi gerçekleştirilir. Bu teknikte deri kesilip çıkartılmaz. Bu nedenle bir ameliyat izi görülmemektedir. Eğer çok fazla yağlanma varsa, çok yağ parçalanacağından ve deri de gevşeklik olacağından, cerrahi yöntem kişilere önerilebilir. Bu muayene sırasında söylenmektedir. Çoğunlukla yağ aldırma yöntemlerine, erkekler uygun olmaktadır. Hastanın problemlerine göre, memedeki doku fazlalığı çıkartılması gibi cerrahi yöntem ve yağ dokusunun uzaklaştırılması gibi, yağ aldırma-liposakşın yöntemi uygulanır. Bütün bu işlemler sonucu erkekler, erkeksi ve estetik bir görünüm kazanmaktadır. 

Jinekomasti ameliyat için, cerrahi, liposakşın ve lazer liposakşın yöntemleri ve vaser teknolojisi kullanılmaktadır. Slimlipo lazer cihazı ve vaser liposuction ile sonuçlar alınmaktadır. Hasta işlem sonrası, birkaç saat sonra taburcu edilebilir. Ameliyat sonrası ağrı olmamaktadır. Günlük hayata dönüş hızlı olur. Dokular kalıcı bir şekilde boşaltılılır. Tekrar büyüme, tekrarlama görülmez.

Jinekomasti Ameliyatı Muayenesi

Yaşınıza, meme büyüklüğündeki geçmişinize, meme büyümesi rahatsızlığınızın boyutlarına göre plastik cerrahi doktorunuz bir değerlendirme yapacaktır. Deri elastikiyeti ve yağ alımı konusunda, pratik tecrübesi iyi olan bir plastik cerrah tarafından değerlendirilmeniz önemlidir.

Muayenenizde estetik cerrahınızdan hangi meme küçültme yönteminin uygulayacağını iyi öğrenmeniz gerekmektedir.

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2018 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.