Meme Estetiği - Göğüs Estetiği

Meme Küçültme Göğüs Küçültmek

Genç-yaşlı, zayıf-kilolu demeden, birçok farklı yaş grubu ayırmaksızın yapılan estetik ameliyatlardan biri meme küçültme ameliyatları (göğüs küçültme)'dır.
Meme Küçültme Göğüs Küçültmek.

Memelerin normalden büyük olması, kadınların yaşam kalitesini çok etkilemektedir. Kadınlar kendilerine uygun kıyafet bulamamaktadırlar. Spor yapamamaktadırlar. Göğüslerinin büyüklüğü fark edilmesin diye kambur durmaktadırlar. Belli bir süreden sonra omuz ağrısı,  sırt ağrısı ve bel ağrısı şikayetleri artmaktadır. Yaşam kalitelerini artırmak için kadınlar meme küçültme veya göğüs küçültme ameliyatı olmaktadırlar.

Kadınlara estetik bir görünüm kazandırmaktan ziyade, yaşadıkları sağlık problemlerinden dolayı göğüs küçültme ameliyatı yapılmaktadır. Sağlık problemleri nedeni ile yapılan bir estetik ameliyattır.

Zayıf kadınlar bile, meme dokularının büyük olmasından dolayı, bedenlerine uygun kıyafet bulamadıklarından bu ameliyatı olmak isterler.

Genellikle doğum ve gebelik sonrası göğüslerde normalden fazla büyüme şikayetleri yaşayan kadınların oldukça fazladır. Bazen doğum yapmamış birçok genç kız, vücuduna göre orantısız olan göğüs büyüklüğünden şikayet etmektedir.

İri-büyük memeleri, normal ölçülere indirmek, meme başını ideal meme başı yerine getirmek için göğüs küçültme veya meme küçültme ameliyatları yapılmaktadır.

Bu ameliyat her ne kadar sağlık problemlerini gidermek ve yaşam kalitesini artırmak için yapılsa da, plastik cerrahlar estetik bir şekil vermeyi de planlar. Hem memelerinizi küçültür hem de görsel olarak güzel ve estetik şekil yaparlar. Uygulamadan sonra kişiler fiziksel açıdan büyük bir rahatlama hissederler. Üzerlerinde ki büyük bir yükten kurtulmuş olmaktadırlar.

Erkekler de meme küçültme ameliyatına Jinekomasti adı verilir. Ana Sayfamızda estetik cerrahi bölümünde, meme estetiği bölümünde jinekomasti konusunu incelemeniz gerekmektedir. 

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2021 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.