Meme Küçültme - Göğüs Küçültmek

Meme Küçültmede nelere dikkat edilir

Meme Küçültme Ameliyatlarında, plastik cerrahın, teknik bilgilerini, pratik becerisinde bir sanat haline dönüştürüp dönüştürmediği çok önemlidir.
Meme Küçültmede nelere dikkat edilir.

Plastik cerrahın el becerisi, pratiği bu operasyonda önemlidir. Sizin deri elastikiyetinizi iyi gözlemleyen, birçok operasyon yapmış, doğru planlama yapabilen doktor olması çok önemlidir.

Meme küçültme ameliyatı muayene öncesinde bir deftere soracağınız soruları, kullandığınız ilaçları, geçirmiş olduğunuz ameliyatları ve yaşadığınız sağlık problemlerini unutmamak için bir not defterine yazmanızı rica ederiz. Aynaya baktığınızda ve incelediğiniz başka kişilerin fotoğraflarından nasıl bir meme beklentiniz olduğunu, hangi değişiklikleri istediğinizi de bu deftere yazarsanız, beklentilerinizi eksiksiz doktorumuza söylemiş olursunuz.

Doktorumuz sizi değerlendirirken, doğum yapıp yapmadığınızı, çocuk yapıp yapmayı düşünmediğinizi, memelerinizin ne zaman çok büyümeye başladığını soracaktır. Sizi değerlendirirken, memelerinizi görerek karar verecektir. Her kişi farklı meme şekline sahiptir.

Sigara kullanım miktarınızı tam olarak belirtiniz. Bazen kişiler miktarı az söyleyebilmektedir. Sağlığınız her şeyden önemlidir.
Kulaktan dolma bilgileri saçma bile gelse sorularınızı çekinmeden sorabilirsiniz. Konu hakkında doğru bilgileri alacağınız, teorik olarak bilgili bir uzmana muayene oluyorsunuz.

Göğüs Küçültme Muayenenize size pozitif destek verecek, hayata karamsar bakmayan, herşeyin en kötüsünü düşünen yakınlarınızla gitmemenizi tavsiye ederiz. Sağlık problemleri nedeni ile bir estetik operasyon geçirdiğiniz için her ne kadar güvenle de bir ameliyata hazır olsanız da, stresiniz –heyecanınız olabilmektedir. Negatif-mutsuz kişiler, sizi daha çok stres yaptırabilir. Meme ameliyatınız ile ilgili kendi beklentilerinizi istemeniz önemlidir. Yakınlarınızın sizi etkilemesine izin vermemeniz, mutluluğunuz için ilk adımdır.

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2018 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.