Porselen Lamina Nedir

Porselen Lamine Diş Nasıl Yapılır

Porselen Lamine Diş uygulamasının, en önemli başlangıcı, Estetik Diş hekimi ile olan muayenenizde, size özgü gülüş tasarımı planlanır.
Porselen Lamine Diş Nasıl Yapılır.

İlk muayenenizde, eğer uygulamaya karar verirseniz, aynı gün ağızdan ölçü alım işlemi gerçekleştirilir. Ölçü işleminden sonra, laboratuvarda hassas bir çalışma için bekleme süresi 5-6 gündür. Sonrasında yeni muayenenizde, porselen laminalar, ağız içerisine yerleştirilir ve yapıştırılır.

Bir ömür boyu kullanılır. Yıllar geçse bile ilk günkü gibi kişiler kullanabilir.

Fotoğraf: Castel Romano Designer, Outlet, Roma, İtalya,

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2018 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.