Varis Tedavisi

Çorapla Varis Tedavisi

Varis Çorapları, varisten korunmada ve tedavisinde etkili bir üründür. Şikayetleri azaltır. İlerlemesini yavaşlatır. Sorunu ortadan kaldırmaz ama hastaların şikayetlerinde, yaşam kalitesinde önemli etkisi vardır.
Çorapla Varis Tedavisi.

Eğer varis yarası varsa tedavinin ilk ve olmazsa olmaz parçasıdır. Varis çorabı olmadan yara tedavi edilemez. Varis Çorapları, doktor tavsiyesi ile kullanılmalıdır. Şikayetlerinize ve toplardamar hastalığınıza göre, varis çorabınızı ve çorabın derecesini doktorunuz belirleyecektir. Yanlış bir çorap giyildiğinde, şikayetleriniz azalmayabilir. Çorabın özelliği, kanın aşağıdan yukarı doğru hareketini kolaylaştırmaktır. Varisin ilerlemesini engelleyerek ağrılarınızı azaltır.

Çorap Çeşitleri : Tedavi çorapları, Seyahat Çorapları, Koruyucu Çoraplar, Sporcu Çorapları, Yüksek Basınçlı Çoraplar…

Özellikle Kronik Venöz Yetmezliği olan hastaların vazgeçilmez kıyafetidir. Mutlaka kullanmalıdırlar.

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2018 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.