Varis Estetiği

Ana Sayfa

Derin Ven Trombozu DVT

Derin Ven Trombozu, Pulmoner Emboli, Yüzeyel Ven Trombozu
Derin Ven Trombozu DVT.

Derin Ven Trombozu, Pulmoner Emboli, Yüzeyel Ven Trombozu : DVT, YVT

Yüzeyel Ven Trombozu
Yüzeyel Ven Trombozu
Flebit, yüzeyel toplardamarlarda pıhtı oluşumudur. Aynı zamanda “Yüzeyel Ven Trombozu” olarak adlandırılır.
Derin Ven Trombozu Nedir?
Derin Ven Trombozu Nedir?
DVT, Derin Ven Trombozu, en sık bacaklarda görülmekte olup, ana ve derin toplardamarların pıhtılaşıp tıkanmasıdır. Oldukça ciddi bir problemdir. Tedavisi de klasik varis sorunlarından çok daha zordur.
Pulmoner Emboli
Pulmoner Emboli
Pulmoner Emboli, bacaklarda olan bir pıhtının, yukarılarda kalbe kadar taşınması ile akciğerlerdeki damarların tıkanmasıdır.

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2021 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.