Varis Tedavisi

İlaçla Varis Tedavisi

Varis oluşumu olan kişilerde, ilaç tedavisi uygulanarak, hastaların varis ağrılarına karşı dayanmasını sağlanır. İlaçla varis tedavisinin, ne zaman ve ne kadar süre uygulanacağı, kalp ve damar hastalıkları uzmanı tarafından karar verilir.
İlaçla Varis Tedavisi.

İlaçla varis tedavisinde, damardaki hasarların korunması hedeflenir. Damar ve doku güçlendirilerek, kişilerin ağrılarına çözüm getirilir. Oluşan varisi yok etmez. Sadece ilerlemesi önlenir. İlaç Tedavisi ile ağrı, kaşıntı, kramp, ağırlık gibi şikayetler giderilir. Renkli Doppler Ultrasonografi de belirlenen damar hastalıklarının tedavisi planlanır.

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2018 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.