Vaser Liposuction Vaser Ultrasonik

Vaser Liposuction Avantajları

Erkeklerde meme küçültmek için en sık kullanılan yöntem, yağ aldırma yöntemleridir. Ameliyat izi olmadan, çok kısa bir sürede erkekler göğüs yağlanması probleminden kurtulmaktadır. Tekrarlama olmamaktadır.
Vaser Liposuction Avantajları.

Yağ aldırma yöntemleri günümüzde teknolojik cihazlarla yapılmaktadır. Kullanılan tekniğe göre Vaser Liposuction, vaser ultrasonik, teklazer lipoliz yöntemi uygulanır. Plastik cerrahın seçimine ve çalıştığı hastanede ki, cihaza göre teknik ismi kullanılır. Sonuçta göğüs yağlanması probleminden, erkekler kalıcı olarak kurtulur.  En çok ismi bilinen, ilk çıkan teknolojik cihaz olması nedeniyle, lazer lipoliz’dir.

Lazer lipoliz, ilk çıkan yağı parçalama teknolojilerindendir. Cihazsız yağ aldırma ameliyatı klasik liposuction’dan sonra, bir cihaz ile yağı parçalamaya yarayan teknoloji lazer’dir. Bu yüzden en popüler isim lazer lipoliz’dir.

Tıptaki teknolojik araştırmalar sonrasında vaser teknolojisi geliştirildi. Son yılların en gelişmiş yağ aldırma yöntemlerinden biri haline geldi. İsmi lazer lipoliz kadar popüler olmamasının sebebi, cihazlarla uygulama yönteminin isminin lazer lipoliz haline gelmesidir.

Vaser lipo, vaser ultrasonik, vaser liposuction, yağ aldırma ameliyatları yöntemlerinin en güncel ve konforlu olanıdır.

Avantajlarının başında, operasyon sonrasında ödem süresinin kısalığıdır. İyileşme sürecinde istenmeyen aksiliklerle karşılaşılmaması, bu yöntemi değerli kılmaktadır.

Bir diğer avantajı, uygulama yapılan bölgede, homojenik bir şekilde yağın parçalanması gerçekleştirilir. Bu da uygulama alanındaki, eşit yağ alınımını sağlamaktadır. İstenmeyen çukurlanmaların ve ezilmelerin oluşmama avantajını sağlamaktadır.

Tek seansta, geniş alanlarda uygulama yapılmasını sağlaması da bir diğer avantajıdır.

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2018 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.