Yağ Aldırma Ameliyatı

Lazer Lipoliz - Lazerle Yağ Aldırma

Lazer Lipoliz, Laser Liposuction, Laser Liposakşın, Laserli Liposaction, Lazerle Yağ Alma, Lazerle Yağ Aldırma, Vaser Ultrasonik, Vaser Liposuction  olarak da araştırılmaktadır. Vücudu şekillendirme yöntemlerinden biri lazer lipolizdir.
Lazer Lipoliz - Lazerle Yağ Aldırma.

Başarılı Bir Lazer Lipoliz Ameliyatının Sırrı?

Yağ Aldırma Ameliyatı, Plastik cerrahlar tarafından ameliyathane koşullarında yapılır. Doktorların sanatını konuşturdukları cerrahi bir işlemdir. Güzel bir şekil vermek, bir ressamın resmine güzellik katmasından çok farklı değildir. Resimlerin sanatçısı ressamlar, vücudun sanatçısı plastik cerrahlardır. Deneyimli, güzellik ve estetik ruhlu plastik cerrahlar, sanatını konuşturarak farkı ortaya koyarlar. 

Bir doktor ne kadar çok Lazer Lipoliz  yapmışsa, ne kadar çok lazerle yağ aldırma  yapmışsa, deri elastikiyetini ve yağ depolanmalarını doğru gözlemleyip, vücudun kontur fazlalıklarını doğru planlayarak yok eder. Deneyimli bir plastik cerrah kısa bir sürede, Laser Lipoliz  ile rejim, diyet ve sporla eritemediğiniz yağ fazlalıklarınızdan sizi kurtarır. 

Lazer teknolojisi ile, bölgesel yağlanma olan bölgelerdeki yağların eritilip, sıvılaştırılması işlemine Lazer Lipoliz denilir. Lazer Lipoliz, teknolojik yağ aldırma yöntemlerinin ilk uygulanan yöntemidir. Bu yüzden, teknolojik cihazlarla yağların yok edilmesi işlemine Lazer Lipoliz denilir. Yağlar, lazerle eritilir. Yağlar katı haldeyken, sıvı hale gelir. Bu yüzden vücut tarafından dışarı atılır. Vücut 3 hafta sonra şekillenmiş olur. Takip eden 3 ay sonunda çok daha güzel bir vücut şeklini kişiler aynada görebilmektedir. Uygulama yapıldıktan sonra 3 hafta korse kullanımı, ameliyatın başarısı kadar önemlidir. Plastik cerrahlar kendi tercihlerine göre 1 hafta ile 3 hafta belirlerler. Bazı doktorlar, 3 haftalık korse kullanımındaki şekillenme sonuçlarını daha başarılı bulur.

Kullanılan lazer teknolojisinin markasına göre slim lipo, smart lipo, 3d lazer isimleri duyarsınız. Bu isimler, aynı araba markaları gibi, lazer teknolojisinin markalarıdır. Slim lipo, lazer teknolojisinin, en son üretilen, gelişmişidir. Lazer tekniğinden başka, vaser tekniği ismine de rastlarsınız. Lazer ve vaser arasındaki teknik farklılıkları da, cep telefonlarındaki işletim sistemi farklılığı gibi düşünebilirsiniz. Neticede telefonla konuşulur, ama menüde kullanılan çalışma sistemi farklıdır. Lazer ve Vaser arasındaki farklılıkta yağları yok etmedeki teknik farklılıklardır.

Şunu da unutmamak gerekir, klasik liposuction ameliyatında başarısı iyi olan doktorlar, lazerle yağ aldırma işlemlerini başarılı gerçekleştirir. Lazer sadece yağların kolay parçalanması içindir. Operasyon için yağ alımı iyi yapan, deneyimli doktor önemlidir. Kadın plastik cerrah ve kadın ekip bulunmaktadır.

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2021 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.