Lazer Lipoliz - Lazerle Yağ Aldırma

Lazer Liposuction Nedir?

Lazer Liposuction, Laser Liposuction veya lazer liposaction olarak da araştırılmaktadır. Vücudumuzda istemediğimiz yağlardan kurtulmak için lazerle yağ aldırma işlemi gerçekleştirilir. Eğer yanaklarınızda doku kayıpları varsa, kök hücreli yağ enjeksiyonu da aynı uygulama da yapılabilir.
Lazer Liposuction Nedir?.

Lazer Liposuction - Yağ Aldırma

Yağ aldırma işlemlerinin ek bir laser cihazı ile yapılmasına Lazer Liposuction denilir. İster Liposuction olsun, ister Lazerli Liposuction olsun amaç, yağ birikintilerinden sizi kurtarmak, vücudunuzu şekillendirerek güzel ve estetik bir görünüm sağlamaktır.

Lazerli Liposakşın yönteminde, işlem için lazer cihazları kullanılır. Kişilere lazer lipoliz uygulaması yapılır. Fakat bazı kişilerin yağlanması çoktur. Lazer lipoliz sırasında, çok fazla eritilen yağ olduğunda, vücudun dışarı atmak için çok çalışmaması için, çok çok ince kanüllerle sıvılar dışarı alınır. Lazer lipolize başlarken vücuda deri altına giriş yapılan noktalardan, sıvılar dışarı alınır.

Lazerle yağ aldırma estetik operasyonlarında, doktorun deri elastikiyeti ve yağ alımı konusunda tecrübesi çok önemlidir. Deneyimli bir cerrah, vücudu şekillendirmek için ameliyat planlaması yaparken, yağ depolanmalarını bir bütün olarak değerlendirir. Lazerle Yağ Alma ile Diyet ve egzersizle yok olmayan vücut şekilsizliklerinden kurtulursunuz.

Kişiler uyanıkken, narkoz olmadan, ameliyathane koşullarında gerçekleştirilir.

Yağ Aldırma Ameliyatlarını araştırırken, liposuction, Lazer Lipoliz, Lazer Liposuction, Laser Liposuction, Slim Lipo, Smart Lipo, Lazerle yağ alımı, lazerle yağ aldırma ve lipo lazer, vaser liposuction gibi birçok tanımlamaya rastlarsınız.

Yağ Aldırma Ameliyatı- Klasik Liposuction

Çok eski yıllardan beri, vücudun şekillendirilmesi, dış görünümde estetik bir güzellik kazandırmak için liposuction-yağ aldırma işlemleri yapılmaktadır. Liposuction – Yağ Aldırma, vücudumuzda kontur fazlalıklarının yani çıkıntılarının giderilmesi için yapılır. Vaser veya lazer gibi teknolojik yöntemler kullanılmadan, çok eski yıllardan beri kulllanılan yönteme günümüzde klasik liposuction denilir.

Yağ birikintileri vücuttan uzaklaştırılarak, vücudu yeniden şekillendirmek amacı ile yapılan ameliyatlara Yağ Aldırma Ameliyatları denilir. Yağ aldırma ameliyatlarının bir diğer adı da Liposuction'dır. Tıpta teknolojik gelişmelerle lazer cihazları üretilmiştir. Bu yüzden liposakşın, klasik,  lazer ve vaser olmak üzere üçe ayrılır.

Estetik Memento olarak vaser liposuction, lazer lipoliz ve lazer liposuction yöntemlerini kullanmaktayız. Lazerli yöntem ilk çıkan teknolojik yöntemdir. Vaser, günümüzde en son üretilen teknolojik yağ aldırma yöntemidir. Hakkında bilgi almak için tıklayınız: Vaser Liposuction

Yağ Enjeksiyonu Nedir?

Yağ Aldırma yöntemleri sayesinde el edilen yağlar, dolgu amacıyla da kullanılır. Yüz bölgesinde, yanaklarında kayıplar olan kişilere, bu yağların enjekte edilmesine Yağ Enjeksiyonu denilir. Günümüzde Kök Hücreli Yağ Enjeksiyonu yöntemi popülerdir.

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2021 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.