Vaser Liposuction Vaser Ultrasonik

Vaser Lipo

Vaser Ultrasonik ve Vaser Liposuction ile vücudunuz şekillensin… Yağlarınızdan kalıcı olarak kurtulun…
Vaser Lipo.

Spor ve diyet ile bölgesel yağlanma olan bölgelerde, ameliyathane koşullarında, vaser cihazı sayesinde yağlarınızdan tamamen kurtulabilirsiniz.

Vaser teknolojisi ile, yağlar parçalanmaktadır. Parçalanan yağlar ya vücut tarafından dışarı atılır. Ya da plastik cerrah tarafından dışarı alınır.

1 litre kadar yağ parçalanıp sıvı hale getirilirse, vücut yağları kendi dışarı atmaktadır. Bu yönteme vaser ultrasonik denilmektedir. Lazer teknolojisi ile olsaydı, lazer lipoliz denilmektedir.

1 litreden daha fazla yağ parçalanıp, sıvı hale getirilirse, plastik cerrahi uzmanı tarafından operasyon sırasında dışarı alınır. Bu yönteme de vaser liposuction veya vaser lipo denilir. Lazer teknolojisi ile olsaydı, Lazer Liposuction denilmektedir.

Vaser teknolojisi ile yağlar parçalanıp, sıvılaştırılır ve sonrasında uygulama yapılan bölge sıkılaştırılır. Uygulama sonrasında üç hafta sonra sonuçları, vücudunuzdaki şekillenmeyi gözlemlersiniz. Bazı kişilerin metobolizması yavaş olmaktadır. 5 hafta sonunda gözlemleyen kişilerde olmaktadır. 3 haftadan sonra takip eden 3.ay ve 6.aylarda vücut daha da güzel şekil almaktadır. Kişilerin uygulama sonucu gözlemleyebilmesi belirgin bir farkı görmeleri açısından 3 hafta sonrası belirtilmektedir. Operasyondan 3 ay sonra çok daha güzel vücut şekillenmektedir.

Operasyondan sonra ilk 3 hafta, bir korse kullanımı olmaktadır. Korse kullanımı, operasyonun başarılı yapılması kadar önemlidir.

İster vaser teknolojisi olsun ister lazer teknolojisi olsun, deri altındaki bölgesel yağlanma yapan yağları parçalamak için, deri altına bir cihazla giriş yapılır. Bu girişler mm’liktir. Büyük delikler değildir. Giriş yapıldıktan sonra, deri ve kas arasındaki yağlar, lazer veya vaser teknolojisi ile parçalanır. Eğer çok fazla yağlanma varsa, çok yağ parçalanacağı için, 1 litreden fazla parçalanan ve sıvılaştırılan yağlar, yağları parçalamak için giriş yapılan noktadan, bir kanülle dışarı alınır. Parçalanan yağları dışarı almak için yeni bir giriş açılmaz. Bu mm’lik delikler sonradan kapanır. Gözle görülmemektedir. Uygulamada yağ alımı işlemi tamamlandıktan sonra da sıkılaştırma yapılır.

Vaser, son teknolojik yağ alımı cihazlarındandır.

Karın yağlarından, basen bölgesi yağlarından, bacak yağlarından kalıcı olarak kurtulursunuz. Erkeklerde meme büyümesi problemlerinde, çözüm için en iyi teknolojidir.

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2018 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.