Yağ Aldırma Ameliyatı

Vaser Liposuction Vaser Ultrasonik

Vaser Lipoliz mi, Lazer Lipoliz mi… Vaser Liposuction mı, Lazer Liposuction mı…
Vaser Liposuction Vaser Ultrasonik.

Vaser Lipoliz, Vaser Liposuction, Vaser Ultrasonic, son zamanlarda internette kişilerin araştırmaya başladığı yağ aldırma yöntemlerindendir. Lazer lipoliz ile ne farkı olduğu da araştırmaların devamını getirmektedir.

Lazer ve vaser isimleri, internette görüldükçe, kişiler lazer mi daha iyi vaser mi daha iyi merak etmektedirler. 

Yağ Aldırma yöntemleri ile ilgili, ilk teknoloji LAZER’dir. İlk çıkan teknoloji, ilk kullanılmaya başlanılan teknoloji, ilk doktorların televizyonda bahsettiği teknoloji lazer lipoliz olduğu için, bilinirliliği daha fazladır. Lazer lipoliz ve lazer liposuction, daha popüler ismidir. Yöntemin ismi haline gelecek kadar yayılmış, bir marka ismidir.

Lazer lipoliz, bölgesel yağlanma problemlerinin, kolay ve pratik ilk çözülme teknolojisi’dir.

Lazer teknolojisi, bir lazer ışını ile yağları eritmektedir. Aynı ateş üstünde katı bir malzemenin sıvı hale gelmesi gibidir.

Vaser teknolojisi ise bir ultrasonik ses dalgasıyla, yağları parçalamaktadır. 

İster vaserle uygulama yapılsın, ister lazerle uygulama yapılsın, AMAÇ, spor ve diyetle gitmeyen bölgesel yağlardan, kişileri kurtarmaktır.

VASER ise, yağ aldırma yöntemlerinin en yeni ve son teknolojisidir.  

Vaser, ultrasonik ses dalgalarıyla yağı parçalayarak, yağları sıvılaştırır. Vaser ile uygulama yapıldığında,  lazer lipoliz yerine VASER ULTRASONİK denilmektedir.  Vaser cihazı ile yağlar parçalanmışsa, Vaser Ultrasonik demek doğru olmaktadır. 

Vaser Ultrasonic, vaser teknolojisi kullanılarak, ses dalgalarıyla yağlar parçalanıp, sıvılaştırılır. Az bir yağlanma varsa, vaser ultrasonik ile sıvılaştırılan yağlar, vücut tarafından atılır. Eğer kişilerde çok fazla bir yağlanma varsa, sıvılaştırılan yağların, vücuttan alınması gerekir. Bu tekniğe de vaser liposuction denilir.

Uygulama sonrası çözümler kalıcıdır. Aynı bölgelerde yağlanma olmaz. Yağlanma tekrarlanmaz.

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2021 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.