Yüz Estetiği

Yüz Germe Ameliyatı

Yüzün gençleştirilmesi ve güzelleştirilmesi için yapılan ameliyatlardan biri, Yüz Germe Ameliyatıdır.
Yüz Germe Ameliyatı.

Yüzümüzde, yaşlanmaya bağlı olarak, sarkmalar, gevşemeler, kırışıklıklar ve cilt yapımızda değişiklikler olur. Yaşın ilerlemesi dışında, sigara v.b dış etkenlerde görüntümüzün bozulmasına sebep olur. Yüzümüzde tüm bu şikayetleri düzeltmek için Yüz Germe Ameliyatları yapılır. Mini, Orta, Tam yüz germe ameliyatı terimleri kullanılır. Mini, orta ve tam yüz germeye mi ihtiyacınız olduğunu öğrenmeniz için, karşılıklı bir plastik cerrahi doktoruna muayene olmanızı tavsiye ederiz.

Yüz Germe Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Tüm estetik ameliyatlarda, cerrahi işlem yapılır. Fakat izler görünen yerlerde olmaz. Yüz germe ameliyatında, hiçbir kesi yeri dışarıdan görülmez. İnternette uygulamanın nasıl yapıldığı ayrıntılı açıklamalarını okumanız yerine, bir estetik doktorundan karşılıklı bilgi almanızı tavsiye ederiz. Yüzümüz, hayata merhaba dediğimiz, hayatı gördüğümüz, işittiğimiz, kokladığımız bölgemizdir. Bu yüzden de kişilerin en korktuğu ameliyatlardan biridir. İyi bir plastik cerrah ile başarılı sonuçların alındığı bir ameliyattır. Bu yüzden bu ameliyatın nasıl yapıldığını, görsel şekillerle karşılıklı bilgilendirmek için bizden randevu almanızı rica ederiz. Yüz germe ameliyatları hastane ortamında ve genel anestezi altında yapılır. Bu ameliyatlarda, yüzün destek dokusu güçlendirilir ve fazla deri çıkartılır. Yüz Germe ameliyatının ayrıntısı çoktur. Yanaklar, göz çevresi, kaşlar, burun, alın, boyun ve çene bir bütün olarak değerlendirilir.

Yüz germe ameliyatı ile aynı seansta boyuna yönelik girişim yapılabilir mi?

Genellikle yüz ve boyun yaşlanması birbirine paralel olur. Aynı ameliyatta hem yüz hem de boyun gençleştirme yapılması mümkündür. Eğer gerekliyse Lazer liposakşın da ilave edilir.

Yüz Germe Ameliyatı Öncesi Hangi Bölgeler Değerlendirilir?

  1. Göz Kapaklarında oluşan sarkmalarının ve torbalamalarının giderilmesi,
  2. Kaş ve göz çevresindeki kırışıklıklarının giderilmesi,
  3. Boyun bölgesindeki problemlerin giderilmesi,
  4. Yüzümüzün genelinde çökmüş, deformasyonların giderilmesi,
  5. Yanak ve çevresindeki sarkmalar ve boşlukların giderilmesi

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2021 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.